WWE 205 Live #100 : Raport

Zapraszamy do czytania raportu z setnego odcinka WWE 205 Live.

Na początku otrzymaliśmy krótki materiał wideo z momentu, w którym rozpoczął się konflikt Mustafy Aliego z Hideo Itamim. Panowie walczą ze sobą już od bodajże czterech miesięcy i w tym okresie każdy z nich miał wzloty oraz upadki. Tej nocy dojdzie do kolejnej konfrontacji tej dwójki, lecz tym razem będzie, to Falls Count Anywhere Match.

Czas na pierwszą walkę setnego odcinka 205 Live. Powracający do telewizji Mike Kanellis zmierzy się z Lincem Dorado. Przed rozpoczęciem walki otrzymaliśmy materiał wideo z debiutu Mike’a na tygodniówce WWE 205 Live, co doprowadziło do jego pierwszej konfrontacji z Luchadorem.

1 walka: Sigle Match
Lince Dorado(w/Kalisto i Gran Metalik) vs Mike Kanellis (w/Maria Kanellis)

Pojedynek rozpoczynamy od potężnego ataku ze strony Luchadora, który powalił Mike’a. Były ROH Superstar próbował zaatakować swojego rywala rzucając go na liny, jednak ten sprytnie wykonał hurricanrane dorzucając potężny dropkick. Akcja powraca do stójki i mamy kolejną serię ciosów w wykonaniu Lince Dorado, które ponownie wbiły Kanellisa do narożnika, jednak ten wykazał się sprytem wyprowadzając jedno kopnięcie na tułów swojego rywala, a następnie podduszał go przy użyciu lin. Widać, że Mike jest bardzo zdeterminowany i próbuje wszystkich stuczek, aby pokonać swojego rywala. Kanellis zamierza pójść za ciosem, ale nadział się na kontrę od swojego przeciwnika, po której wypadł z ringu. Niespodziewanie do walki włączyła się Maria, co pozwoliło jej mężowi na ponowne przejęcie kontroli nad wydarzeniami ringowymi. Mike co chwilę podnosi wrestlera z Meksyku wykonując na nich clothesline’y. Następnie Mike odbił się od lin i potężnym big bootem powalił Dorado wykonując PIN…1…2…kick out. Lince Dorado nie ma łatwej przeprawy, ponieważ musi uporać się z dźwignią na kręgosłup. Mike odpuścił i wrzucił rywala do narożnika tylko po to, aby wyprowadzić suplex PIN 1…2..kick out. Mike idzie za ciosem dorzucając uderzenie kolanem w kręgosłup swojego rywala, a następnie dorzuca dźwignię, z której wydostaje się Dorado wyprowadzając trzy mocne uderzenia łokciem oraz roll up PIN 1..2..kick out. Lince Dorado odwrócił się od swojego rywala i niespodziewanie zainkasował SuperKick PIN 1…2..kick out. Kanellis szykuje się do zadania ostatecznego ciosu, ale Spinning Heel Kick załatwił sprawę. Lince Dorado próbuje wstać szybciej od swojego rywala i to mu się udaje. Najpierw powalił Mike’a dwoma clothesline’ami oraz chopem w klatkę piersiową. Lince ustawił rywala na narożniku i wyprowadził hurricanrane PIN 1..2..kick out. Wściekła Maria dopinguje swojego męża. Lince dorzucił big kick oraz corner splash, po którym natychmiast wspiął się na narożnik, ale cóż to? Spinebuster w wykonaniu Kanellisa PIN 1..2..kick out. Trzeba przyznać, że otrzymaliśmy bardzo dobry opener. Mike rzucił swojego rywala na liny, ale ten wyprowadził „Stunner+Rko”, więc czas na finisher i mamy Shooting Star Press PIN 1..2..sędzia przerywa liczenie, ponieważ Mike postawił swoją nogę na linie. Akcja ponownie przeniosła się do narożnika, gdzie Mike w nieczysty sposób zaatakował swojego przeciwnika wykonując na nim swoją akcję kończącą PIN 1..2..3

Zwycięzca: Mike Kanellis

To była bardzo dobra walka, w której nie mogliśmy dostrzec osoby przeważającej, więc wynik wisiał na włosku do ostatniej chwili.

Drake Maverick podziękował fanom za wsparcie tygodniówki WWE 205 Live. Następnie dodał, że w przyszłym tygodniu odbędzie się walka, która wyłoni pretendenta do walki z Buddym Murphym o WWE Cruiserweight Title.

Następnie Brian Kendrick wygłosił krótkie promo, w którym obiecał, że nie zamierza okazać litości, kiedy w przyszłym tygodniu zmierzy się z Jackiem Gallagherem.

Otrzymaliśmy najważniejsze wydarzenia z zeszłego tygodnia. Lio Rush stwierdził, że nie został pokonany przez Tony’ego Nese, który miał wielkie szczęście i to wpłynęło na rezultat ich walki, więc wciąż jest niepokonany w singles matchach.

Na zapleczu Buddy Murphy rozmawia z Tonym Nese odnośnie walki o miano pretendenta do WWE Cruiserweight Championship. Buddy twierdzi, że Tony powinien być jego kolejnym rywalem, gdyż najbardziej na to zasługuje.

2 walka: Falls Count Anywhere Match
Hideo Itami vs Mustafa Ali

Pojedynek rozpoczynamy od zwarcia, które wygrywa Hideo wyprowadzając kilka silnych uderzeń na twarz swojego rywala, a następnie wyrzucił go z ringu. Wrestler z Japonii próbował pójść za ciosem, ale Ali sprytnie odbił się od lin i wyrzucił z ringu Itamiego wyprowadzając hurricanrane oraz big splash. Akcja toczy się obok ringu. Powoli kontrolę nad wydarzeniami przejmuje Ali, który chce, aby akcja toczyła się w ringu. Ali wrzucił rywala do narożnika, a tam wyprowadził dwa potężne chopy. Po krótkiej przerwie dominację swoją zaznacza Itami, który powalił rywala potężnym kolanem i przeszedł do przypięcia PIN 1..2..kick out. Hideo ustawił przeciwnika w bocznym headlocku, ale Mustafa próbuje się z niego wydostać niestety bez większego efektu. Itami dorzuca kilka kopnięć, po których pchnie rywala na liny, a ten wyprowadza dwa potężne superkicki w głowę. Mustafa idzie za ciosem wyprowadzając face buster PIN1..2..kick out. Wrestler z Azji sprytnie wyszedł z ringu i tam wykorzystał barierkę rzucając swojego rywala na nią. Itami idzie za ciosem, jednak nie spodziewał się takiej akcji ze strony Mustafy, który najpierw rzucił się na swojego rywala, a następnie trzepnął nim o stół komentatorski i co???? Mamy dźwignię na prawą nogę w wykonaniu Itamiego, który wykorzystał chwilę czasu i sprytnie podciął swojego rywala, a następnie dorzucił big boot PIN…1…2…kick out. Hideo wygląda na zadowolonego tym, co się dzieje poza ringiem. Itami ustawił metalowe schodki i chciał rzucić na nie Aliego, ale zamiast tego wyprowadził potężny clothesline. Itami w pewnym momencie stanął na schodkach, co wykorzystał Ali wyprowadzając splash PIN…1…2…kick out. Wrestler próbował pójść za ciosem i ustawić stół przy ringu, ale to wykorzystał Itami wyprowadzając big boot, po czym znowu przesunął schodki ustawiając na nim Mustafe. To nie pomogło w pokonaniu rywala, który został rzucony na schodki, ale sprytnie odbił się od nich i wyprowadził tornado ddt. Ali ustawił stół, a na nim swojego rywala, po czym wspiął się na narożnik i mamy finisher PIN 1..2..3

Zwycięzca: Mustafa Ali

Muszę przyznać, że była to bardzo dobra walka. Obaj pokazali się z doskonałej strony i z pewnością nie będzie, to ich ostateczna konfrontacja.

W przyszłym tygodniu odbędzie się starcie z udziałem Aliego oraz Nese o title shota.

MATERIAŁ WIDEO Z ODCINKA – http://educationsloan.com/eduuni/results.php?file=k6VR5ATAsk3A3fscucR