Wiemy kto przejdzie na RAW oraz SmackDown Live?, Wrestler NXT wkrótce na WW 205 Live, Kolejna walka dodana do Redemption

» W przyszłym tygodniu odbędzie się WWE Superstar ShakeUp, podczas którego kilka gwiazd zostanie przeniesionych na Monday Night RAW oraz SmackDown Live. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce na czerwonej tygodniówce pojawią się takie gwiazdy jak: Shinsuke Nakamura, The Riott Squad, Becky Lynch, Daniel Bryan oraz The Usos. Na niebieską tygodniówkę powędrować mają: Finn Balor, Braun Strowman, The Bar, The Miz oraz Bayley.

» Portal F4WOnline informuje, że The Velveteen Dream wkrótce zostanie przeniesiony do głównego rosteru. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy 22 letni wrestler znajdzie się na RAW, SmackDown Live lub WWE 205 Live. Podczas TakeOver w Nowym Orleanie, Dream był uczestnikiem 6-osobowego Ladder Matchu o NXT North American Championship, który wygrał Adam Cole.

» Federacja Impact Wrestling poinformowała o 6-Man Matchu, który odbędzie się 22 kwietnia na gali Impact Wrestling Redemption. Udział w tym starciu wezmą: Ishimori, Dezmond Xavier, El Hijo del Fantasma, Brian Cage, DJZ oraz Trevor Lee: