Wiemy jaka przyszłość czeka Brocka Lesnara, Alexa Bliss zadowolona z pobytu Rondy Rousey w WWE, Roman Reigns na temat konfliktu z Brockiem Lesnarem

» Wygląda na to, że WWE Universal Champion Brock Lesnar powróci do federacji UFC. Prezydent UFC, Dana White udzielił wywiadu dla Fox Sports, w którym wypowiedział się na temat powrotu Bestii do Oktagonu:

”Tak. Brock Lesnar powraca do UFC. Nie wiem kiedy, ale tak się stanie”.

Aktualny kontrakt Brocka z WWE wygaśnie po WrestleManii 34, na której zmierzy się z Romanem Reignsem i najprawdopodobniej utraci tytuł mistrzowski. Ciekawe jest to, że oficjele WWE wciąż pracują nad podpisaniem nowego kontraktu z mistrzem Universal.

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedziała się na temat przybycia Rondy Rousey do WWE:

”Zawsze mówiłam, że jeśli ktokolwiek może przyciągnąć nowych fanów do śledzenia wrestlingu, to jest to Ronda Rousey. Każdy wie w jaki sposób wyrobiła sobie markę w UFC. Myślę, że teraz jest jeszcze bardziej szanowana, ponieważ robi to co my…. Uczy się wszystkich akcji wrestlingowych itp. Myślę, że będzie ona kolejną częścią rewolucji w dywizji kobiet WWE”.

» WWE RAW Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla The New York Post, w którym wypowiedział się na temat prawdopodobnego odejścia Brocka Lesnara do UFC:

”To nie tylko podsyca ogień między nami, ale także dodaje trochę prawdy do naszego konfliktu, który trwa już od jakiegoś czasu. Niestety Brock Lesnar nie jest pełnoetatowym wrestlerem, więc tacy faceci jak ja powinni otrzymywać więcej czasu w telewizji. Właśnie przez taką decyzję, Brock być może odejdzie z WWE i powróci do UFC. Rok 2018 na obecną chwilę jest zdominowany przez facetów pracujących na pół etatu”.