Wielkie plany WWE względem Drew McIntyre’a, Maria Kanellis wspomina historię z Karlem Andersonem

» Według Wrestling Observer Newsletter oficjele WWE mają wielkie plany wobec obecnego WWE Championa Drew McIntyre’a. Wrestler z Europy zaimponował urzędnikom WWE swoim zachowaniem na zapleczu oraz wydarzeniach wrestlingowych. Dzięki temu Drew będzie miał zagwarantowany dłuższy oraz lepszy title run niż Jinder Mahal. Według urzędników WWE, Drew posiada wystarczająco duży potencjał, aby stać się twarzą firmy w najbliższych latach.

Jego panowanie z tytułem mistrzowskim nie będzie tak krótkie, jak w przypadku Finna Balora, Jindera Mahala, czy Kofiego Kingstona. Możemy spodziewać się obecności Drew w main evencie przez kilka najbliższych lat.

Warto nadmienić, że Finn Balor oddał WWE Universal Championship z powodu kontuzji, która wyeliminowała go na pewien czas. Po powrocie Finn nie był w stanie powrócić do main eventu w WWE, a jego pozycja znacząco spadła.

» Maria Kanellis posiada wiele historii związanych z federacją World Wrestling Entertainment. Z jakiegoś powodu oficjele WWE nie chcieli skonfrontować Marii z Karlem Andersonem. Ta dwójka miała ze sobą wiele wspólnego podczas pobytu w New Japan Pro Wrestling, gdzie Machine Gun był zauroczony wrestlerką. Maria za pośrednictwem Twittera opublikowała gif, który możecie zobaczyć poniżej. Maria stwierdziła, że WWE nienawidzi pieniędzy i to był powód nie zaprezentowania jej historii z Andersonem. Jak wiadomo, Vince McMahon zrobi wszystko, aby zarobić pieniądze, więc jej stwierdzenie może być błędne.

ZAPRASZAMY NA NIEDZIELNY LIVE CHARYTATYWNY!

Wrestlingowy Live Charytatywny już w niedzielę!