Wielkie gwiazdy powracają na SmackDown Live, Drew McIntyre rywalem Romana Reignsa, Fałszywe informacje WWE o Super Show-Down

» W piątek 2 listopada odbędzie się pierwszy w historii turniej WWE World Cup na evencie Crown Jewel, który wyłoni najlepszego wrestlera na świecie. W tym tygodniu na SmackDown Live odbędą się dwa pojedynki kwalifikujące, w których wystąpi dwójka powracających wrestlerów. Big Show zmierzy się z Randym Ortonem. Warto zaznaczyć, że największy atleta w WWE był nieobecny w ringu WWE od 4 września 2017 roku, gdzie musiał uznać wyższość Brauna Strowmana w steel cage matchu.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, broda i tekst


Przeciwnikiem Jeffa Hardy’ego będzie Samoa Joe. Będzie, to pierwszy występ Jeffa od PPV Hell in a Cell, gdzie został brutalnie potraktowany przez swojego przeciwnika.

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

» Portal The Dirty Sheets informuje, że na Royal Rumble 2019 dojdzie do walki z udziałem Romana Reignsa oraz obecnego RAW Tag Team Championa Drew McIntyre’a, a na szali zostanie postawiony Universal Championship. Oznacza, to iż na Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej, „The Big Dog” pokona Brauna Strowmana oraz Brocka Lesnara i zachowa mistrzostwo.

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że w Melbourne Cricket Ground na Super Show-Down obecnych było około 62 tysięcy fanów, a nie tak jak podawali Michael Cole oraz WWE COO Triple H:

Show zakończył pojedynek z udziałem Triple H oraz The Undertakera, po którym wydaje się iż na Crown Jewel dojdzie do walki tag teamowej z udziałem Triple H, Shawna Michaelsa, The Undertakera oraz Kane’a.