Wielki rewanż na SmackDown, Goldberg w WWE2K17?, Awesome Kong zwolniona z TNA, Kenny Omega powraca do ROH i wiele więcej!

» Legenda NBA – Vince Carter był za kulisami ostatniego SmackDown w Memphis i wyznał tam, że jest fanem The New Day oraz przyjacielem kilku zawodników. Wywiad z nim można obejrzeć poniżej:

» A, już na następnym odcinku SmackDown czeka nas wielki rewanż pomiędzy AJ Stylesem i Chrisem Jericho. Przypominamy, że pierwszym razem to AJ wyszedł zwycięsko, na kogo stawiacie tym razem?

» W najnowszej grze od WWE – WWE2K17 ma ponoć pojawić się postać Goldberga. Oto co napisał zawodnik na Twitterze:

Słyszałem pogłoski, że rozmawiałem z 2K  by być częścią WWE2K17

» Cesaro, który ma się pojawić na live eventach w Niemczech w przyszłym tygodniu zaprezentował swoją nową koszulkę:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

» A, już dzisiaj na live evencie w San Jose, do akcji powróci Brock Lesnar. Z kim będzie walczył i jaki będzie rezultat walki? Tego dowiecie się niebawem, oczywiście na MyWrestling.com.pl 😉

» WWE zatrudniło 27-letnią gospodarkę telewizyjną i spikerkę – Cathy Kelley. Pracowała ona w przeszłości m.in. dla AfterBuzzTV oraz występowała w programach promujących wydarzenia WWE, gdzie zasiadała w panelu dyskusyjnym. Kelley pojawiała się również jako osoba przeprowadzająca wywiady w Championship Wrestling from Hollywood.

» Po ostatniej kłótni Awesome Kong z Reby Sky w szatni TNA, ta pierwsza została oficjalnie zwolniona przez federację! O ich sprzeczce informowaliśmy w tym newspacku… Początkowo Kong została odesłana do Stanów Zjednoczonych, a teraz po dokładnej analizie całej tej sprawy, została zwolniona z TNA. Sama zawodniczka napisała na Twitterze, że czas spędzony w TNA był dla niej świetną zabawą, ale czas na nowe wyzwania.

» Ring of Honor poinformowało, że Kenny Omega powróci na galę ROH 14th Anniversary. Zawodnik ten nie pojawiał się w ROH od 2010 roku, a jego powrót na jubileuszową galę nie ma być jednorazowy. Jak informuje Dave Meltzer, ma on przejąć rolę po AJ Stylesie i występować jako czołowa gwiazda ROH.