Wielki powrót na RAW?, The Shield vs The Miz, Cesaro & Sheamus, Kick-Off Survivor Series, Neville wkrótce z powrotem w WWE

» Temat powrotu Paige do WWE w ostatnim czasie był gorący, natomiast patrząc na te zdjęcie, możemy być już praktycznie pewni, że zawodniczka powróci dzisiaj na RAW.

Zdjęcie zostało wykonane w drodze Paige na arenę Philips Arena, gdzie odbywa się dzisiejsza tygodniówka. W grę wchodzi także tylko zostanie za kulisami i powrót na SmackDown, jednak bardziej prawdopodobna wydaje się być pierwsza opcja. Przypomnijmy, że Paige była nieobecna w WWE od czerwca 2016 roku.

» Z kolei oficjalnie zapowiedziano Six Man Tag Team Match pomiędzy The Shield a The Mizem, Cesaro i Sheamusem. Dla Romana Reignsa będzie to powrót po kilkutygodniowej przerwie.

» Niemal pewne jest już to, że walka o pas Cruiserweight pomiędzy Enzo Amore a Kalisto zostanie dodana do Kick-Offu niedzielnej gali Survivor Series. Na kogo stawiacie w tej potyczce?

» Tymczasem zaskakującą informację podało PWInsider.com, otóż jak podają, już wkrótce do WWE powróci były mistrz Cruiserweight – Neville. Jak pamiętamy, zawodnik miał odejść z federacji, jednakże ponoć dogadał się już z WWE i nawet obiecano mu większy push. Czy tak się jednak stanie? Na odpowiedź musimy jeszcze trochę poczekać.

No Comment.