Wejście Braya Wyatta, Gail Kim o traktowaniu kobiet przez Vince’a McMahona, Szczegóły kontrowersji na gali AAA

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem Braya Wyatta, na którym widać zmierzającego do ringu zawodnika przy jakże tajemniczej oprawie, a miało to miejsce podczas największej gali w lecie, czyli SummerSlam:

» Gail Kim jest jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Nawet kilka lat temu, gdy jej doświadczenie było mniejsze i pracowała w WWE, była uznawana za niesamowitą wrestlerkę oraz jedną z wielu ofiar dywizji Div.

Pomimo tego, że WWE posiadało jedne z najlepszych zawodniczek na świecie, ich priorytetem były seksowne dziewczyny w strojach bikini. W wywiadzie ze Sporting News Gail wypowiedziała się na temat tamtych czasów w WWE, gdzie pracowała po raz drugi od 2008 do 2011 roku.

Jej zdaniem mniej utalentowane, lecz seksowniejsze zawodniczki liczyły się bardziej, ponieważ Vince McMahon nie lubił wrestlingu kobiet.

„Moja szczera opinia jest taka i to jest tylko moja opinia, nie jest to fakt, ale uważam, że Vince McMahon po prostu nie lubił wrestlingu kobiet. Cała rewolucja, która wybuchła się w WWE w ciągu ostatnich lat, wydarzyła się dzięki fanom. Pamiętam, że wszyscy mówili >> Give Divas A Chance << do tego stopnia, że Vince powiedział >> Ok, dam im szansę <<.

To nie był Vince. Dzięki Bogu, że Hunter to zrobił, dzięki czemu Vince mógł zobaczyć te reakcje, które dziewczyny w NXT dostawały. Wtedy to było w porządku, dołączyli do tego i stworzyli temu. Myślę, że on nigdy nie był fanem wrestlingu kobiet nie ważne, czy miał utalentowane dziewczyny, czy nie, ale on nie chciał tego oglądać.

Aby przeczytać więcej wystarczy kliknąć w ten LINK.

» Podczas TripleManii XXV w Meksyku, odbył się Fatal Four Way Matchu o Reina de Reinas Championship, w którym udział wzięły takie gwiazdy jak: Rosemary, Sexy Star, Ayako Hamadą i Lady Shani.

Pojedynek zakończył się w kontrowersyjny sposób, ponieważ Sexy Star specjalnie kontuzjowała Rosemary, kiedy zapięła na jej ręce dźwignię. Wynikiem tego jest uraz stawu barkowego Rosemary. Osoby, które oglądały galę na żywo, powiedziały, że po tym, jak Rosemary odklepała, Sexy dalej po zakończeniu pojedynku trzymała dźwignię przez jakiś czas.

Atmosfera za kulisami była bardzo napięta. Doktorzy sprawdzali, jaki jest stan kontuzjowanej zawodniczki, a pomiędzy Sexy i Lady Shani doszło do prawdziwej bójki.

Wiele zawodników było wściekłych, gdy usłyszeli, co się wydarzyło.

Mia Yim napisała na Twitterze:

„Kocham moją czerwoną @WeAreRosemary. Jest prawdziwą profesjonalistką”.

Rhia O’Reilly:

„Jestem wściekła przez to, co stało się @WeAreRosemary zeszłej nocy. Jeśli chcesz naprawdę kogoś zranić/kontuzjować to profesjonalny wrestling nie jest dla ciebie”.

Joey Ryan:

„Czy są to dick flips, czy dźwignie, cały czas kładziemy swoje zdrowie w ręce innych osób. Jeśli zniszczysz to zaufanie, nie jesteś jednym z nas”.

Nicole Matthews:

„Ważna informacja: jeśli nie jesteś profesjonalistą i tak wielkim śmieciem, żeby specjalnie kogoś kontuzjować, GTFO. Nie potrzebujemy cię”.

Karen Jarrett:

„Wyślijcie Sexy Star do mojego domu! Moje Knockouts chcą Sexy Star w naszym domu!”

Allie:

„Nikt nie rani @WeAreRosemary i uchodzi z tym na sucho”.

Podobno kontuzja Rosemary nie jest poważna i nie będzie musiała długo czekać na powrót do ringu. Sexy wkrótce po walce opuściła arenę, ale Vampiro (jeden z szefów) sprowadził ją z powrotem i kazał przeprosić. Po przeprosinach Sexy znowu opuściła arenę, ponieważ Lady Shani dalej była wkurzona i chciała kontynuować bójkę.

Więcej informacji dotyczących tego całego zajścia znajdziecie pod tym LINKIEM.