Ważne spotkanie Undertakera, John Cena gospodarzem programu „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?”, Oglądalność SmackDown, Fatalne wyniki Impact Wrestling na Pursuit Channel

» The Undertaker opublikował dzisiaj na Instragramie zdjęcie, które podpisał: „Wylądowałem późną nocą… muszę się dziś spotkać z kimś ważnym! #znowuwdrodze”. Być może tyczy się to jego występu na WrestleManii 35, a być może zupełnie czegoś niezwiązanego z WWE. Jak myślicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Landed late last night…must be meeting with somebody important today! #ontheroadagain

Post udostępniony przez Undertaker (@undertaker)

» „Variety” podaje, że John Cena zostanie gospodarzem popularnego programu „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?” nadawanego na kanale Nickelodeon. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy nastąpi premiera programu (ostatni odcinek starej serii odbył się w 2015 roku). Obecnie lider Cenation przebywa na planie filmowym w Vancouver.

» Ostatni odcinek WWE SmackDown Live, będący zarazem ostatnim przed Elimination Chamber PPV przyciągnął przed ekrany telewizorów 2.034 miliona widzów. Jest to wzrost z poprzedniego tygodnia.

» Powodów do dumy nie może mieć z kolei Impact Wrestling. Ich wyniki oglądalności od momentu przejścia na Pursuit Channel nie pojawiały się dotychczas w Internecie i chyba wiemy już dlaczego. Otóż jak się okazuje premierowy epizod Impact na kanale Pursuit oglądało zaledwie 12,500 widzów. Dla porównania po ostatni odcinek z POP TV sięgnęło 151,000 widzów. Przypomnijmy, że odcinki Impact Wrestling można oglądać także na platformie Twitch.