Były WWE Champion będzie gospodarzem nowej odsłony The Titan Games. Za pośrednictwem portali społecznościowych drażnił się z fanami wrestlingu.

Ważne ogłoszenie The Rocka, Eric Bischoff komentuje zwolnienia z WWE, Dołączenie do AEW oraz problem z pracą

The Rock informuje o powrocie “The Titan Games”.

Były WWE Champion będzie gospodarzem nowej odsłony The Titan Games. Za pośrednictwem portali społecznościowych drażnił się z fanami wrestlingu na temat ważnego ogłoszenia. Wiele osób spodziewało się jego powrotu do wrestlingu, jednak byli tacy, którzy chcieli zobaczyć nową odsłonę “The Titan Games”.

Jestem podekscytowany tym ogłoszeniem – powiedział The Rock dla PopCulture. Tęsknię za sportem. Tęsknię za przygotowanie. Jestem w trakcie pracy nad powrotem The Titan Games. Sezon 2.

Premiera drugiego sezonu będzie miała miejsce 25 maja w NBC. Były wrestler zaznaczył, że udział w tej serii wezmą między innymi: Medaliści Igrzysk Olimpijskich, mistrzowie Super Bowl oraz UFC.

Sezon 2 został nakręcony przed wybuchem pandemii koronawirusa (COVID-19).

Emily Andzulis to jedna z uczestniczek Titan Games, która podpisała kontrakt z federacją WWE. W grudniu pojawiały się plotki sugerujące o występie Kacy Catanzaro w Titan Games, jednak zdecydowała się na udział w American Ninja Warrior.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Chris Jericho komentuje zwolnienia w WWE, Chris Hero – Aktualizacja zbiórki na walkę Tracy’ego Smothersa, WWE powróci do Performance Center

Na początku kwietnia z federacją WWE pożegnało się wiele talentów. Eric Bischoff w najnowszej odsłonie swojego podcastu wypowiedział się na temat panującej trudnej sytuacji w świecie.

Czuję się źle i jestem zaangażowany we wszystko. Jest mi przykro względem fanów. Czuję się źle względem wrestlerów, czuję się źle względem WWE, jako firmy, ponieważ wiem, że musieli podjąć trudną decyzję. Tutaj nie chodzi o , to że tak wiele osób zostało zwolnionych w krótkim czasie. Bardziej chodzi o związek pomiędzy niektórymi wrestlerami trwający 5, 10 lub 15 lat. Z powodu koronawirusa WWE zdecydowało się na dokonanie tak wielkiego cięcia budżetowego.

Problem w znalezieniu nowego miejsca pracy:

Spoglądam na to trochę inaczej. Z mojej perspektywy wygląda, to tak, że wielu niesamowicie utalentowanych ludzi spędzało ze sobą wiele czasu. Te osoby stale rozwijały swoje rzemiosło, ucząc się biznesu i poświęcając tak wiele czasu, aby dostać się do WWE. Wszystko, co dotychczas zrobili zostało zawieszone. To nie jest łatwe. Mają rodzinę, mają obowiązki, Ci ludzie niekoniecznie są w stanie podnieść swoje umiejętności w innych firmach. Wiem, jak to jest siedzieć w domu i zastanawiać się nad swoim życiem. Na początku jest to przytłaczające, ale w ciągu kilku dni lub tygodni zaczniesz zdawać sobie sprawę z tego, że wciąż istnieją wielkie możliwości. Pierwsze tygodnie są najtrudniejsze, przeżywałem je nie jeden raz. Po prostu szkoda mi tych wspaniałych talentów.

Część byłych gwiazd WWE dołączy do AEW:

Trudno powiedzieć. Bądźmy szczerzy, istnieje tylko jedno miejsce, w którym oni się mogą znaleźć, czyli AEW. Nie mam pojęcia, jaka filozofia lub strategia panuje w AEW odnośnie rozwoju nowych talentów, więc nie wiem czego oczekują. Patrzysz na faceta takiego, jak Rusev, on należy do tych osób, które były niewykorzystywane przez WWE. Spójrzmy prawdzie w oczy, czy wrestlerzy którzy ostatnio występują w telewizji są lepsi od Ruseva? To tak nie działa, dlaczego? To, czy pracujesz w TV nie wyznacza twojego poziomu. Gdybym był w Las Vegas, to prawdopodobnie postawiłbym większość pieniędzy na byłych wrestlerów WWE, że w przeciągu kilku miesięcy zobaczymy ich w AEW. Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.