Ważne ogłoszenie Jindera Mahala, Michael Cole na SmackDown, Finał 3. sezonu Lucha Underground, Powrót Shane’a McMahona, Aktualizacja statusu zawodniczki WWE

» W poniższym materiale wideo Renee Young wypowiedziała się na temat WWE Championa Jindera Mahala, który miał nam do przekazania bardzo ważną wiadomość podczas najnowszego odcinka SmackDown Live:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że Michael Cole będzie pełnił funkcję komentatora na niebieskiej tygodniówce, przynajmniej przez kilka tygodni. Na obecną chwilę nie wiadomo z jakiego powodu Tom Phillips był nieobecny na SmackDown.

» Już dzisiaj zostanie wyemitowany ostatni odcinek 3 sezonu Lucha Underground. Oto walki jakie na nim zobaczymy:

  • El Dragon Azteca Jr. vs Matanza – Steel Cage Match
  • Jeremiah Crane vs Mil Muertes
  • Prince Puma vs Johnny Mundo – Title vs Career Match o LU Title

Na razie nieznane są dalsze losy produkcji.

» W przyszłym tygodniu na Monday Night RAW pojawi się Brock Lesnar, który odpowie na wyzwanie Jindera Mahala rzucone mu na ostatnim SmackDown. Jeśli, Bestia je przyjmie, stanie do walki z Jinderem na gali Survivor Series. Na przyszłotygodniowe SmackDown czeka nas zaś powrót Shane’a McMahona oraz pojedynek AJ Stylesa z Sunil Singhem.

» Jeśli zaś chodzi o aktualny status Nia Jax w WWE, to wciąż jest ona pod kontraktem z federacją, a World Wrestling Entertainment jak na razie w żaden sposób nie odniosło do ostatnich plotek. Fakty są jednak takie, że zawodniczki zabrakło na ostatnim RAW, choć pierwotnie była tam planowana, na TLC miała mieć walkę z Sashą Banks, a zabraknie jej także na najbliższych nagraniach Total Divas. Takie informacje podaje PWInsider. Gdy, tylko będziemy wiedzieć coś więcej, od razu Was o tym poinformujemy.

Newsy przygotowali Mateusz Polak i Patryk Dereszyński

 

No Comment.