Walki nagrane na WWE Main Event, Rusev wkrótce wolnym agentem?, Scott Dawson prostuje tweeta o przerwie, Kurt Angle wyznaje kto miał być jego pierwotnym rywalem na WM35

» Poniżej możecie zobaczyć jakie walki zostały nagrane na WWE Main Event:

  • Shelton Benjamin vs Akira Tozawa
  • Cedric Alexander vs Eric Young

» Rusev, któremu wkrótce kończy się kontrakt z WWE zmienił opis swojego konta na Twitterze na: „wkrótce będzie wolnym agentem”. Może to oznaczać, że Bułgar nie zdecyduje się podpisać nowej umowy, lub też tylko drażni się z fanami, co miało już przecież miejsce wcześniej.

» Scott Dawson z The Revival sprostował natomiast swój niedawny tweet o tym, że czas na przerwę. Jak się okazuje, chodziło o przerwę od mediów społecznościowych, a nie przerwę The Revival od występów w ringu:

„Miałem wielu przyjaciół i fanów, którzy mnie o to pytali. Powinienem był to wyjaśnić, robię sobie przerwę od mediów społecznościowych. Przepraszam za ten niejasny tweet, ale doceniam wsparcie KAŻDEGO. Wszystko, co robię, jest dla mojej rodziny. Chcę dla nich jak najlepiej. To moje nr 1. Dziękuję. #FTR”

» Kurt Angle zdradził w jednym z najnowszych wywiadów, że pierwotnie jego rywalem na WrestleManii 35 miał być Jason Jordan. Ten niestety jak wiemy, został kontuzjowany i plany musiały ulec zmianie. Tak, czy siak byłby to jednak ostatni match w karierze Kurta Angle’a, gdyż poprosił o to Vince’a McMahona.