Walki na następne Superstars i SmackDown, Undertaker na live eventach w Meksyku?, Kontuzja The Miza, Zapowiedzi SummerSlam i wiele więcej!

» Na początek dzisiejszego newspacka, walki jakie zobaczymy w kolejnym odcinku WWE Superstars:

Singles Match
R-Truth vs Heath Slater

Singles Match
Neville vs Bo Dallas

Raport oczywiście w sobotę, bądź niedzielę na MyWrestling.com.pl 😉

» Natomiast na czwartkowe SmackDown jak na razie została zapowiedziana jedna walka – Naomi & Sasha Banks vs The Bella Twins.

» Paige pogratulowała za pośrednictwem Twittera, Charlotte za jej ostatnie zwycięstwo na gali Battleground.

» A, skoro o Battleground mowa to ciekawostką jest, że oficjele WWE trochę zastanawiali się nad zwyciężczynią Triple Threat Matchu. W grę wchodziła również Brie Bella, jednak ostatecznie postawiono na córkę Rica Flaira.

» Meksykańskie źródła donoszą, że The Undertaker jest zapowiedziany na październikowe live eventy w Merida, Mexico City i Monterrey.

» Ostatnio z braku obecności Bookera T (który zasiadał w panelu ekspertów podczas Battleground), adeptami Tough Enough w Performance Center zajmowała się gwiazda NXT – Jason Jordan.

» Z kolei gościem następnego odcinka Tough Enough będzie Big Show, który jak zapowiedział na RAW, oficjalnie wyzwie Rybacka.

» Dziś swoje urodziny obchodzą:

Giant Silva52 lata

Shawn Stasiak45 lata

Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Jak widzimy, zawodniczkom NXT, a konkretniej Becky Lynch, gratulowała także Stephanie McMahon:

http://twitter.com/StephMcMahon/status/623320789782126592/photo/1

» Na ostatnim Monday Night RAW doszło do walki pomiędzy The Mizem i Big Showem. Po zakończonym pojedynku, Miz miał problemy z opuszczeniem areny, prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu żeber. Poniżej można zobaczyć materiał video obrazujący całe te zajście:

» Zapowiedź następnej gali WWE PPV – SummerSlam:

» Zapowiedź jak na razie jedynej zapowiedzianej walki na wspomnianą wyżej galę – Lesnar vs Undertaker:

» Oficjalnym theme songiem gali NXT Takeover: Brooklyn został utwór „We Like it Loud” zespołu Sleeping With Sirens. Można go wysłuchać poniżej:

» Global Force Wrestling poinformowało, że Chris Sabin pomimo wcześniejszych zapowiedzi, nie pojawi się na zbliżających się tapingach TV w Las Vegas. Powodem nieobecności byłego mistrza TNA jest kontuzja, a więcej na ten temat powie wam sam Sabin:

Tym samym Kushidę zobaczymy w walce turniejowej o GFW Nex.Gen.