Walka kobiet main eventem WrestleManii 35?, Które gwiazdy NXT otrzymają wkrótce push?, Mike Kanellis celebruje swoją trzeźwość

» Stephanie McMahon w rozmowie dla The National wypowiedziała się na temat możliwej walki wieczoru z udziałem kobiet na WrestleManii 35:

„Oznaczałoby to dla mnie więcej niż mogę opisać. Pomyślcie sobie, że kobiety mogą być głównym wydarzeniem na WrestleManii 35. Charlotte Flair, Ronda Rousey oraz Becky Lynch mogłyby tego dokonać w tym roku. Ich historia jest dynamiczna i rozwija się bardzo ciekawie. Wszystkie są niezwykle utalentowane i wiem, że to by się udało. Mam nadzieje, że będzie to pierwsza walka wieczoru z wielu, które obejrzymy w niedalekiej przyszłości”.

» Portal F4Wonline.com informuje, że kilka nowych gwiazd NXT może w tym roku liczyć na znaczący push. Eric Bugenhagen oraz Stacey Ervin Jr. otrzymali sporo entuzjastycznych recenzji na zapleczu NXT. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Bugenhagen opisuje się jako metalhead beefcake’a i chociaż nie odniósł szczególnego sukcesu jeśli chodzi o swoje ostatnie występy, to szybko stał się ulubieńcem fanów w Full Sail University. Jego przygoda z NXT rozpoczęła się w październiku 2017 roku. Ervin Jr. w swoim pierwszy pojedynku w NXT musiał uznać wyższość Kassiusa Ohno. Przygodę z gimnastyką rozpoczął w wieku 8 lat, czyli w 2001 roku i kontynuował, dzięki czemu udało mu się zdobyć NCAA Men’s Gymnastics Championships w 2013 roku. Tak więc ta dwójka wkrótce będzie częściej pojawiać się w telewizji NXT i być może doczekamy się kolejnych zmian na czele trzeciego brandu.

» W tym tygodniu WWE 205 Live Superstar Mike Kanellis świętuje 20 miesięcy trzeźwości o czym wrestler poinformował za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto przypomnieć, że Mike był uzależniony od pigułek przeciwbólowych, które kupował na receptę w sierpniu 2017 roku.

„Od 20 miesięcy jestem trzeźwy. Codziennie staję się lepszym mężem. Lepszym ojcem. Lepszą osobą. Codziennie jestem bliżej osiągnięcia mojego marzenia. Dalej #processoveroutcome #showupanyway #motivation #wwe #SDLive @WWE”