Wade Barrett wrócił do WWE, Co wydarzy się podczas NXT Super Tuesday?, Bray Wyatt z wiadomością do Billa Goldberga, Kiedy wrócą bracia Uso?

» Były mistrz WWE Intercontinental Wade Barrett powrócił do “na stare śmieci” podczas dzisiejszego odcinka WWE NXT. Barrett wraz z Vicem Josephem byli na NXT Arena na kampusie Full Sail University. Beth Phoenix dołączyła do nich z domu, tak jak to zrobiła podczas pandemii COVID-19. Barrett ogłosił, że w przyszłym tygodniu powróci do komentowania NXT w odcinku NXT Super Tuesday, który będzie emitowany we wtorek wieczorem z powodu playoffów NHL w USA Network. Barrett po raz pierwszy podpisał umowę rozwojową WWE w 2007 roku i opuścił firmę w maju 2016 roku, kiedy jego kontrakt z federacją wygasł, a wrestler postanowił jej nie przedłużać. Barrett skupił się na swojej karierze aktorskiej od czasu odejścia z WWE i wykonał niewiele pracy w świecie pro wrestlingu, ale kilka razy skomentował gale NWA.

» Podczas przyszłotygodniowej gali NXT Super Tuesday będziemy świadkami sześcioosobowej walki Street Fight. W meczu Legado del Fantasma (mistrz NXT Cruiserweight Santos Escobar, Raul Mendoza, Joaquin Wilde) zmierzy się z Isaiahem “Swerve” Scottem i nowymi mistrzami NXT Tag Team Breezango (Fandango, Tyler Breeze). Wcześniej zapowiedziano również 60 minutowy Iron Man Match z udziałem Finna Balora, Adama Cole, Tommaso Ciampy i Johnnego Gargano o zwakatowany tytuł NXT!

» Mistrz WWE Universal, „The Fiend” Bray Wyatt wysłał na Twitterze wiadomość do WWE Hall of Famera Goldberga.

Najdroższy @Goldberg ,

Nie martw się stary przyjacielu, naprawiliśmy to.

Nie słuchaj tego, co mówią, ty i ja wiemy, że się mylimy.

Wybaczam ci!

Ale proszę, jeśli widzisz czerwony odejdź daleko.

Nie wiadomo jeszcze o czym mówi Wyatt, ale spekulacje fanów są takie, że jest to odniesienie do sytuacji tytułu WWE Universal. Goldberg pokonał Wyatta na WWE Super ShowDown na początku tego roku i zdobył pas, ale potem stracił go na rzecz Brauna Strowmana na WrestleManii 36. Goldberg miał oddać tytuł Romanowi Reignsowi na WrestleManii 36, ale Reigns wycofał się z występów z powodu COVID- 19 obaw. Wyatt właśnie odzyskał tytuł, pokonując Strowmana na SummerSlam w zeszłą niedzielę. Na SummerSlam powrócił również Reigns, którzy zaatakował Wyatta i Strowmana. The Fiend będzie teraz bronił swojego tytułu  No Holds Barred Triple Threat na niedzielnym WWE Payback. Ciekawe czy Goldberg wróci, by dołączyć do pościgu za tytułem Universal. Goldberg niedawno ujawnił, że pozostały mu jeszcze dwa lata kontraktu z WWE i dwa mecze rocznie. W 2020 roku odbył już dwie walki, ale wszystko jest możliwe.

» The Usos zadebiutowali w głównym rosterze w 2010 roku i od tamtej pory są podstawą w dywizji tag team WWE. Minęły miesiące, odkąd widzieliśmy zespół w akcji, a według wstępnych doniesień po tym, jak Jimmy Uso doznał kontuzji kolana podczas walki na WrestleManii, na powrót byłych mistrzów tag-team musimy poczekać przynajmniej drugie tyle. Bracia ostatnio byli gośćmi w Table Talk With D-Von, a podczas rozmowy Jimmy przedstawił aktualne informacje na temat swojego procesu rehabilitacji i czy są blisko powrotu do akcji.

W tej chwili pracuję nad tą kontuzją kolana. Nigdy w życiu nie miałem kontuzji, kropka. Poprzez piłkę nożną, przepychanie mojego brata przez stoły, robienie tych wszystkich szalonych rzeczy, które robiliśmy, nigdy nie miałem kontuzji. Nie wiedziałem, co to znaczy mieć kontuzję, do tegorocznej WrestleManii. Siedziałem tam i zastanawiałem się: „Czy jestem szalony? Czy jestem smutny i zmartwiony?” Po prostu kiedyś trafiasz na taki dzień. Na szczęście mam wspaniałą rodzinę, na którą mogę liczyć. Wielu kontuzjowanym facetom, po prostu ciężko jest się wyłączyć. Ciężko jest po powrocie do domu. Poruszasz się tak bardzo powoli,jest po prostu trudne. Moja żona [Naomi] mówi mi, że muszę przestać się martwić, przestać oglądać SmackDown lub RAW i po prostu się wyłączyć. Więc próbowałem to zrobić i po prostu spędzałem czas.

Nie lubię szpitali. Nie lubię lekarzy, nawet nie biorę lekarstw. Nic mi się nie podoba, więc siedzę i muszę przyznać – tak, zerwałem ACL i teraz patrzymy na styczeń. Miejmy nadzieję, że wrócimy i będziemy gotowi do działania.

Następnie Jimmy zaczął omawiać, kiedy dokładnie nastąpiła kontuzja, i ujawnił, że w tamtej chwili nie miał pojęcia, że zerwał ACL. Wyjaśnił, jak bardzo był zdenerwowany, że kontuzja zdarzyła się na czymś tak rutynowym po wszystkich szalonych rzeczach, które robił przez lata.

To była pierwsza minuta na WrestleManii. Zerwałem ACL w ciągu pierwszej minuty. Nie miałem pojęcia! Wiedziałem tylko, że skoczyłem z drabiny. Wylądowałem na macie i w ten sposób zerwałem ACL. Z tych wszystkich szalonych rzeczy, które zrobiliśmy w ciągu ostatniej dekady w WWE, zostaję kontuzjowany, kiedy skoczyłem z drabiny. Człowieku, byłem wkurzony! Wiedziałem, że coś jest nie ta. Wyrwałem to na czysto. Dwa dni później dowiedziałem się, że to ACL. Myślałem, że to niemożliwe, przecież skończyłem walkę. To była 30-minutowa walka i skakaliśmy z drabin. Kiedy obejrzałem to znowu, zdałem sobie sprawę, że doznałem kontuzji w ciągu pierwszej minuty, więc wszystkie inne rzeczy, które robiłem podczas walki, były robione z kontuzją i ciężko mi to oglądać. Dostaję gęsiej skórki, gdy o tym mówię.