Wade Barrett wkrótce powróci do ringu, Niepewna przyszłość Ricocheta, Rocznica debiutu SAniTY w NXT, Śmierć wrestlera w ringu

» Były WWE Superstar a obecnie Generalny Manager WCPW Wade Barrett udzielił wywiadu dla Sport Bible, w którym wyjawił, że już wkrótce powróci do bycia profesjonalnym wrestlerem i będziemy mogli obserwować ponownie jego poczynania w ringu przy czym zaznaczył, że miewa dni, w których brakuje mu motywacji. Warto dodać, że Wade rozstał się z WWE po wygaśnięciu kontraktu, którego nie chciał przedłużyć mimo iż taką możliwość otrzymał.

» Podczas gali King of Pro Wrestling legenda sceny niezależnej Ricochet udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że nie wie jak będzie wyglądała jego przyszłość jeśli chodzi o przygodę z federacją New Japan Pro Wrestling. Warto dodać, że wrestler od dłuższego czasu jest przymierzany do federacji World Wrestling Entertainment i wydaje się, że wkrótce tam będziemy obserwować poczynania byłego mistrza tag teamowego.

» W dniu dzisiejszym minął dokładnie rok od momentu debiutu The SAniTY w federacji World Wrestling Entertainment, a dokładniej w NXT TV:

Zdjęcie użytkownika Tsomo Ulziisaikhan.

Na naszej grupie trwa dyskusja odnośnie powyższego tematu, tak więc zapraszamy i zachęcamy do udzielania się! LINK DO GRUPY.

» Kilka dni temu podczas gali organizowanej przez kanadyjską federację ICW Fighting doszło do tragicznego wypadku z udziałem Erica Denisa, który w trakcie walki doznał ataku serca po czym upadł na środku ringu:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o