W jaki sposób The Undertaker spędza wolny czas?, Shinsuke Nakamura może nie wystąpić na Extreme Rules, AJ Lee rozpoczęła przygodę z boksem

» The Undertaker bardzo mądrze spędza wolny czas między występami w WWE. On dobrze się bawi i cieszy każdą chwilą ze swoją rodziną. W tym tygodniu The Undertaker pojawił się na Harlem Globetrotters Game, gdzie pomógł lokalnym chłopakom wykonać ich popisowy wsad do kosza. Poniżej przedstawiamy materiał wideo nagrany przez Michelle McCool, czyli żonę Takera.

» Jakiś czas temu Shinsuke Nakamura został zraniony przez policyjnego psa. Wrestler z tego powodu musiał przegapić szansę na zdobycie WWE United States Championship, a także z udziału w live evencie w Tokio. Wygląda na to, że ugryzienie przez psa nie jest jedyną rzeczą, z którą zmaga się Nakamura. Portal Pro Wrestling Sheet twierdzi, iż Japończyk wciąż jest niezdolny do pracy na sto procent mimo, iż z psem było wszystko w porządku i nie miał wścieklizny. Tak więc w stu procentach nie wiemy, czy Nakamura będzie w pełni zdrowy na jutrzejszy event.

» CM Punk jest mężem byłej mistrzyni Divas WWE, AJ Lee, która w ostatnim czasie rozpoczęła swoją przygodę z boksem o czym możemy dowiedzieć się z poniżej zamieszczonego materiału wideo. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy AJ Lee kiedykolwiek zdecyduje się na powrót do WWE, natomiast jej przygoda z boksem z pewnością nie będzie czymś większym niż amatorskim zajęciem.

Aimee took me boxing for the first time and I perfected my intimidating giggle.

Post udostępniony przez AJ Mendez Brooks (@theajmendez)