Viper na temat występu Takera na WM, Spotkanie z gwiazdami WWE, Obecność Kane’a na WM

» WWE SmackDown Superstar Randy Orton w rozmowie dla Yahoo Sports wypowiedział się na temat występu The Undertakera na WrestleManii:

”Myślę, że Taker i Mania są dla siebie stworzeni. To przykre, że kilka lat temu jego dziedzictwo zostało zniszczone i wiem, iż wszyscy z pewnością zgadzają się ze mną no może z wyjątkiem Paula Heymana i Brocka Lesnara. Jednak wydaje mi się, że porażka Takera w żaden sposób nie zepsuła jego kariery”.

» W poniższych materiałach wideo gwiazdy WWE: Big Show, Nia Jax, Dana Warrior, Ember Moon, Sami Zayn oraz Titus O’Neil pojawili się we środę na imprezie Englewood Neighborhood Center w Orlando. Warto wspomnieć, że w tym samym czasie odbyła się kolejna impreza w Smith Community Center, w której udział wzięły takie gwiazdy jak: Liv Morgan, Billie Kay, Peyton Royce, Sin Cara, Darren Young i Mark Henry

» Portal PWInsider.com donosi, że WWE Superstar Kane pojawi się w najbliższym czasie w Orlando i będzie obecny na zapleczu podczas WrestleManii 33, niestety nie weźmie on udziału w żadnym z pojedynków.