Vince McMahon zmienia zdanie dotyczące walki wieczoru Hell in a Cell, Goldberg opowiada o przygotowaniach do walki z Brockiem Lesnarem, Ken Anderson o współpracy z Billym Corganem, Powrót Wade’a Barretta do WWE?, Były członek nWo na Wrestle Kingdom 11

» Na początek mała informacja odnośnie dzisiejszego Hell in a Cell. Jak wiadomo z powodu zmiany czasu w Polsce, oficjalna część gali zaczyna się już o 1:00 w nocy. Poprzedni ją godzinny Pre-Show podczas którego zobaczyć będzie można walkę cruiserów – Sin Cara, Lince Dorado & Cedric Alexander vs Tony Nese, Drew Gulak & Ariya Daivari.

» Pojawiła się też aktualizacja dotycząca walki wieczoru Hell in a Cell. Ponoć Vince McMahon na chwilę obecną zmienił zdanie i okazuje się, że event ma zamknąć starcie Kevina Owensa z Sethem Rollinsem o mistrzostwo WWE Universal. Wygląda więc na to, że wszystko tak naprawdę okaże się już podczas trwania samej gali.

» Powracający do WWE po długiej nieobecności Bill Goldberg udzielił wywiadu dla Heated Conversations, w którym wypowiedział się na temat swoich przygotowań do starcia z Brockiem Lesnarem na Survivor Series:

”Sprawdzajcie mnie na Instagramie, Goldberg95. Trenuję z najlepszymi osobami, którzy chodzą po naszej planecie. Nie zamierzam się w nic bawić tylko pójść na całość po tym jak po 12 latach jedzenia słodyczy i przerwy od wrestlingu wracam! Bądźmy szczerzy, jeśli są na świecie ludzie, którzy uważają, że nie wiem w jaki sposób przygotować się do najważniejszej walki w swojej karierze, to są w błędzie. Staram się zrobić to co potrafię najlepiej. Nie miałem styczności z ringiem przez 12 lat i to może okazać się głównym czynnikiem mojej porażki? Nie sądzę”.

» Były WWE & TNA Superstar Ken Anderson udzielił z kolei wywiadu dla WhatCulture, w którym wypowiedział się na temat walki o władzę w TNA między Billym Corganem, a Dixie Carter:

”Chcę tego co najlepsze dla moich przyjaciół. Myślę, że pojawienie się Billy’ego Corgana w TNA było bardzo dobrym posunięciem. Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy z nim. Był oszczędny, pozwolił mi wykazać się twórczością. Wszyscy pomogliśmy w przygotowaniu fabuły z Bramem co jest również dobrym posunięciem, ponieważ ćwiczymy nie tylko twórczość, ale i także współpracę”.

» Doszły do nas informacje jakoby to WWE miało skontaktować się z Wadem Barrettem znanym z występów u Vince’a McMahona także jako King Barrett oraz Bad News Barrett, aby namówić go w kwestii powrotu. Jeśli Barrett wyrazi tym zainteresowanie to bardzo prawdopodobne jest, że już wkrótce ponownie zobaczymy go w ringu WWE. Gdyby do tego doszło, z pewnością otrzymałby topowe miejsce w mid-cardzie, a być może nawet zahaczyłby o walki w main eventach.

» Na koniec wiadomość, która uszczęśliwi pewnie fanów New Japan Pro Wrestling… Otóż jak zapowiedziała japońska federacja, Scott Norton nieobecny w NJPW od 2006 roku powróci na galę Wrestle Kingdom 11 w dniu 4 stycznia 2017 roku. Warto zaznaczyć, że Norton to były członek najpopularniejszej stajni wrestlingowej w historii – nWo, który ma obecnie już 55 lat.

 

Newsy przygotowali: Mateusz Polak i Patryk Dereszyński