Vince McMahon zadowolony z RAW, Dlaczego Liv Morgan powróciła na RAW?, Plany dotyczące Ruseva

Paul Davis z Wrestlingnews.co twierdzi, że prezes WWE Vince McMahon był „bardzo zadowolony” z tego, w jaki sposób potoczył się ślub Lany z Bobbym Lashleyem. Historia ta podobna ma trwać około kilka tygodni bądź miesięcy. W raporcie zauważono, że Vince chciał stworzyć więcej szalonych historii, ale musi znaleźć odpowiedni sposób na zrównoważenie wszystkiego, co zadowoli ludzi oraz sponsorów.

Podczas ślubu Lany z Bobbym Lashleyem pojawiła się Liv Morgan, co z pewnością było wielkim zaskoczeniem dla wielu osób. Na obecną chwilę nie wiadomo, co dokładnie wiąże się z tą sytuacją, lecz być może ten storyline zostanie zakończony dopiero podczas WrestleManii 36:

„Oficjele powiedzieli, że mają plany na najbliższe tygodnie i może czas rozpocząć drogę do WrestleManii 36. Vince McMahon uwielbia ten storyline i jest otwarty na wiele nietuzinkowych pomysłów. Mogę tylko powiedzieć, że nadchodzą pewne rzeczy od Jerry’ego Springera”.

Pierwotnie Liv Morgan nie miała być częścią story z Laną, ale plany zostały zmienione, ponieważ dyrektor wykonawczy RAW Paul Heyman chce zmusić wrestlerkę do zaangażowania się, co bardzo pozytywnie wpłynęło na liczbę odsłon:

„Przedstawiciele WWE są podekscytowani odsłonami na YouTubie i liczą na wzrost ocen i wyświetleń w przyszłym tygodniu. Piłka nożna, Monday Night NFL będzie miało konkurencję”.

Jeśli chodzi o Ruseva, to spekuluje się, że fabuła miłosna zyskuje spore zainteresowanie, co pozwoli mu na umocnienie swojej pozycji w rosterz WWE i być może w przyszłości wrestler z Bułgarii otrzyma szansę na jakiś solowy push.