Vince McMahon wypowiedział się o AEW, Reby Hardy opublikowała prześmiewczego mema, Fan zaatakował MJF’a podczas Dynamite?

» Podczas wydarzenia WWE Q4 & Full-Year 2019, prezes WWE Vince McMahon wypowiedział się na kilka interesujących tematów. Jednym z nich były pytania o All Elite Wrestling. Poniżej możecie przeczytać wypowiedzi McMahona:

„AEW w ogóle nie zmieniło naszego contentu. Chodzi o nasze postacie, fabułę i rozwiązania. Nie zmieniło to naszego punktu widzenia pod względem tego, co prezentujemy. My nie potrzebujemy bardziej ostrzejszego contentu. Jesteśmy jednym z niewielu programów, które naprawdę są PG.”

„Jeśli chodzi o NXT, konkurujemy. NXT rywalizuje w środowe wieczory z AEW i ma się bardzo dobrze. Jesteśmy przekonani, że NXT będzie kontynuowało swój sukces.”

» A, skoro o prezesie World Wrestling Entertainment mowa to ostatnio na Twitterze dość ciekawego posta dodała żona Matta Hardy’ego, Reby. Nawiązuje on do pomysłów jej męża i tego jak są niby odrzucane przez pana McMahona:

» Do ciekawej sytuacji doszło pod koniec ostatniego odcinka AEW Dynamite. Po tym jak MJF wykonał na Codym 10 uderzeń paskiem i wykonał low blow, uciekł na trybuny. Kamera wyłapała moment, w którym rzucił się na niego jakiś fan. Szybko zajął się nim jednak ochroniarz, a program i tak schodził już z anteny. Fragment z tego zajścia możecie obejrzeć poniżej:

Podczas, gdy jedni twierdzą, że to fan, inni uważają, że mógł być to Kazarian, który ruszył w pogoń za MJF’em. Kto by to nie był, warto spojrzeć jak po ostatnim Dynamite wyglądały plecy Cody’ego Rhodesa:

Pojedynek Cody vs MJF odbędzie się na gali AEW Revolution.