Vince McMahon wciąż na czele creative team, Becky Lynch na murach w Melbourne, Ciąg dalszy konfrontacji Randy’ego Ortona z Dillingerem

» Vince McMahon wciąż jest najważniejszą osobą w WWE Creative Team – potwierdza The Wrestling Observer Newsletter. Podobno osobą, która ma największy wpływ na RAW jest pisarz, czyli Ed Koskey. Głównymi pisarzami na SmackDown są „Road Dogg” Brian James oraz Ryan Ward. Pozostali pisarze nie spotykają się z prezesem WWE na konferencjach odnoszących się do tapingów telewizyjnych, które są organizowane raz w tygodniu.

» Na poniżej zamieszczonym zdjęciu ukazana jest WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch przebywająca w Australii. Wrestlerka opublikowała następującą wiadomość:

”Trzymaj mnie z dala od swoich plakatów, swoich porannych programów i swoich czasopism, a ludzie stawiają mnie na swoich murach”.

Już za kilka godzin Becky Lynch zmierzy się z Charlotte Flair o SmackDown Women’s Championship.

» W tym tygodniu na SmackDown, Randy Orton zaatakował Tye’a Dillingera, a następnie doszło do konfrontacji na Twitterze z udziałem tej dwójki, co możecie zaobserwować na poniżej zamieszczonych wpisach: