Vince McMahon ważną postacią wtorkowego SmackDown – AJ Styles vs Daniel Bryan, WWE odsłania uczestniczki Women’s Royal Rumble, Tye Dillinger gotowy do powrotu

» WWE poinformowało, że prezes WWE Vince McMahon pojawi się na wtorkowym odcinku SmackDown Live, aby nadzorować podpisanie kontraktu pomiędzy AJ Stylesem, a WWE Championem Danielem Bryanem. Mistrz będzie bronił WWE Championship na gali PPV Royal Rumble, która odbędzie się 27 stycznia:

„Napięcie między WWE Championem – Nowym Danielem Bryanem, a AJ Stylesem budowane jest od kilku tygodni, a teraz gdy mistrzostwo zostanie postawione na szali, obaj spotkają się twarzą w twarz na wtorkowym SmackDown, które nadzorować będzie Mr. McMahon. Panowie atakują się nawzajem od dłuższego czasu i możemy dostrzec niesamowitą wrogość po obu stronach. Co wydarzy się na najbliższym SmackDown?”.

» WWE za pośrednictwem Twittera poinformowało, że 20 stycznia 2019 roki w godzinach wieczornych przedstawiane będą uczestniczki Women’s Royal Rumble Matchu. Ten rodzaj walki odbędzie się 27 stycznia 2019 roku na gali PPV Royal Rumble w Chase Field. Niestety po raz kolejny WWE postanowiło zepsuć fanom niespodziankę i odsłonić wszelakie ukryte karty.

» Podobno Tye Dillinger powrócił do treningu w WWE Performance Center, po tym jak udało mu się pomyślnie ukończyć rehabilitację kontuzjowanej ręki. Zawodnik aktualnie czeka na zielone światło od lekarzy i być może w przyszłym miesiącu powróci do ringu WWE. Warto zaznaczyć, że uwielbiany przez fanów „Perfect 10” wciąż jest przypisany do rosteru SmackDown, ale nie wydaje się, aby oficjele mieli dla niego jakieś większe plany, niż bycie mid-carderem.