Vince McMahon o AEW, Cody Rhodes na temat AEW na TNT oraz ewentualnym ściągnięciu Stephena Amella

» Podczas kwartalnego podsumowania finansowego w WWE, prezes federacji Vince McMahon został zapytany przez dziennikarzy o kilka ciekawych kwestii. Pojawiły się między innymi pytania o bardziej ostrzejszy produkt WWE, na co McMahon odpowiedział, że pozostają w środowisku PG i nie wrócą do Attitude Ery, ale zrobią więcej kontrowersji dzięki lepszym storyline’om. Następnie powiedział, że „w przeciwieństwie do naszej nowej konkurencji, w WWE nie będzie krwi i różnych innych rzeczy tego typu” odnosząc się oczywiście do All Elite Wrestling. Temat konkurencji był kontynuowany i według McMahona konkurencja jest dobra dla wszystkich i ma nadzieję, że AEW pozostanie ich konkurencją na długo, ale nie może sobie wyobrazić, że TNT pozwoli na tak ostry rodzaj treści.

» Przedstawiciele AEW byli z kolei obecni na Television Critics Association w Los Angeles. W jednym z paneli dyskusyjnych, Cody Rhodes stwierdził, że bardziej krwawa treść zostanie najprawdopodobniej zachowana na większe eventy i gale PPV, natomiast na TNT zobaczymy coś innego.

„To co musimy zrobić to nie skupiać się na WWE. Rzecz, którą dostarczamy jest bardzo odmienna. WWE oznacza się jako rozrywka sportowa, my oznaczamy się jako pro wrestling. Nie sądzę, żeby nasze pokazy wyglądały tak samo.” – dodał.

Cody przypomniał również o turnieju o pasy AEW World Tag Team, który będzie wielkim wydarzeniem, a oni sami muszą słuchać fanów, bowiem ich reakcji nigdy nie można przewidzieć.

» Podczas rozmowy z TV Guide, Cody zapytany czy mają w planach ściągnięcie do federacji Stephena Amella odpowiedział: „Stephen to wrestler, więc chcielibyśmy go u siebie. Jeśli nadejdzie czas, w którym Stephen będzie szukał dla siebie domu jako dla wrestlera, jesteśmy gotowi go przyjąć.”