Vince McMahon niezadowolony z Hall of Fame, Nowy tytuł U.S. Championship, Sheamus walczy zbyt brutalnie? i wiele więcej!

» To nie koniec współpracy WWE z Warner Bros! Po sukcesach “Scooby Doo: WrestleMania – Tajemnica ringu” i “Flintstonowie: Wielkie Łubu Dubu”, czas na kolejny animowany film z udziałem gwiazd WWE oraz kreskówkowych bohaterów z Hanna-Barbera. Ponoć trwają już prace nad scenariuszem do bajki z Jetsonami…

jetsons

» Pozostajemy przy klimatach filmów animowanych, aby poinformować, że The Rock będzie jedną z gwiazd nowego animowanego musicalu od Disneya “Moana”. Prace nad dubbingiem mają zacząć się w grudniu. Najbardziej elektryzujący człowiek na świecie odwiedził już studio Disneya, aby podpisać kilka umów związanych z produkcją tego musicalu.

» Vince McMahon nie był zadowolony z tegorocznego Hall of Fame i przemów wprowadzonych gwiazd. HBK Shawn Michaels, który wprowadzał Kevina Nasha, dostał upomnienie po tym jak użył słów: “strap” oraz “pro wrestler”. McMahonowi nie podobały się również słowa jakich używała Alundra Blayze. Wracając do Kevina Nasha, to WWE chciało wprowadzić go jako Diesel, jednak Nash na to nie pozwolił.

» Kilku członków rodziny Anoa’i było bardzo złych po zakończonej WrestleManii 31. Wszyscy liczyli na zdobycie pasa mistrzowskiego przez Romana Reignsa, jednak jak wiemy, WWE ostatecznie postawiło na Setha Rollinsa. Ojciec Reignsa był tak zły, że chciał rozpocząć wojnę z WWE, jednak cała sytuacja skończyła się dość spokojnie.

» Co do WrestleManii 31, to warto zaznaczyć, iż Sting i The Undertaker mieli wspólną szatnię. Brock Lesnar i Hulk Hogan byli w podobnej sytuacji i również musieli dzielić ze sobą szatnię.

» Pojawiły się doniesienia, jakoby to Goldust miał zakończyć karierę wrestlera i zając się trenowaniem adeptów NXT. Sam zawodnik odniósł się do tego komentując, iż nie może się doczekać chwili, kiedy będzie mógł nauczać młodych zawodników.

» Po WrestleMania Axxess, CJ Parker został poinformowany o zwolnieniu z federacji. Zawodnik NXT zmartwił się z tego powodu, gdyż ciężko pracował 4 lata z nadzieją, że dostanie się do głównego rosteru. Ponoć na “pożegnanie” z oficjelami WWE, powiedział: “przywitacie mnie z powrotem w przyszłości”. Jak się dowiadujemy, Parker będzie chciał występować w New Japan Pro Wrestling i koncentrować się na kontynuowaniu kariery.

» Na ostatnim Monday Night RAW, Stephanie McMahon zawiesiła Brocka Lesnara. Prawdopodobnie powróci on dopiero w okresie SummerSlam, aby rozpocząć z kimś nowy feud. Jeśli chodzi zaś o nowy kontrakt Lesnara to jest on bardzo podobny do dawnego.

» WWE już wkrótce wprowadzi nowy pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych, który obecnie jest w posiadaniu Johna Ceny. Prace nad nowym tytułem już trwają.

» Poniżej nowy theme song Sheamusa:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SgGgixfZSRs

» Zostajemy przy Sheamusie, aby poinformować, że WWE nie jest zadowolone ze sposobu jakim walczy Celtycki Wojownik. Na SmackDown, Sheamus doprowadził do krwawienia Daniela Bryana. Ulubieńcowi publiczności założono 7 szwów na czole. WWE oskarża Sheamusa, że ten walczy zbyt brutalnie i lekkomyślnie.

» Samoa Joe wyznał ostatnio Jimowi Rossowi, że chciałby zawalczyć z Brockiem Lesnarem podczas WrestleManii 32. Wspomniał również, że jest blisko WWE, ponieważ nie jest zabookowany na żadne zbliżające się eventy Ring of Honor. “Nie obchodzi mnie to, czy będę w NXT, czy może od razu znajdę się w głównym rosterze” – dodał były wrestler TNA.

» W nadchodzącym, nowym sezonie programu “Total Divas” zabraknie dwóch div – Cameron i Rosy Mendes. Będzie natomiast była ringowa partnerka Cameron – Naomi.

» Wygląda na to, że Garett Bischoff rozstał się z TNA. Zawodnik nie pojawił się w ringu Impact Wrestling od listopada 2013 roku, a niedawno jego profil na oficjalnej stronie internetowej TNA został usunięty.

 

 

Zachęcamy do komentowania newsów. Każdy komentarz daje nam motywację do dalszej pracy!