Vince McMahon nie przepada za Mattem Riddle?, Konflikt na linii Rusev-WWE, Była mistrzyni kobiet NXT wkrótce na RAW

» Według Wrestling Observer Newsletter, Vince McMahon nie przepada za Mattem Riddle. Ponoć nie podoba mu się to jakie treści wrzuca na media społecznościowe i jak obrażał w przeszłości Goldberga oraz Brocka Lesnara. Ma też uznawać Riddle’a za „faceta z zewnątrz”, który nie szanuje hierarchii tego biznesu. Gwiazda NXT najwyraźniej skomentowała te doniesienia dodając na Twitterze taki o to wpis:

» Te same źródło informuje o kolejnym konflikcie na linii Rusev-WWE. Zawodnik ma obecnie nie pokazywać się w telewizji, ponieważ prowadzi spór o nową umowę z federacją. Choć jego żona Lana podpisała niedawno nowy, 5-letni kontrakt z WWE, nie wiadomo jak będzie przyszłość Bułgara, który może nawet opuścić federację nie decydując się na nową umowę.

» I ponowie, Wrestling Observer Newsletter podaje informacje, że już wkrótce była mistrzyni kobiet NXT, Shayna Baszler trafić ma do rosteru RAW. Ma ona oficjalnie zadebiutować w czerwonym brandzie w ciągu najbliższych kilku tygodni, na WrestleManii 36 zawalczyć z Becky Lynch o mistrzostwo kobiet RAW.