Vince McMahon doprowadzi do zmiany krajobrazu NXT?, Rola Erica Bischoffa w WWE inna niż wszyscy się spodziewali, Hulk Hogan chce przejąć WWE podczas RAW Reunion?

» Według Wrestling Observer, gdyby rzeczywiście miało dojść do rywalizacji między NXT na stacji Fox Sports 1, a AEW na TNT (o czym pisaliśmy w jednym z ostatnich newspacków) i ratingi byłyby korzystniejsze dla All Elite, Vince McMahon zrobi wszystko, aby to NXT wyszło na prowadzenie. Oznaczałoby to transfery gwiazd z RAW i SmackDown i zakończenie NXT, które znaliśmy do tej pory.

» Zdaniem Dave’a Meltzera, Eric Bischoff nie będzie miał żadnej kontroli w sprawach kreatywnych na SmackDown. Nie będzie mógł zatwierdzać oraz odrzucać pomysłów, czy mieć wpływ na to co się będzie działo podczas show. Ściągnięto go zatem tylko, aby wywołało to pozytywną reakcję wśród fanów, a jego zadaniem będzie m.in. rozwijanie brandu w przestrzeni mainstreamowej, czy współpraca z FOX. Będzie mógł też sugerować pewne zmiany, ale w dalszym ciągu, nie będzie miał on wpływu na Creative Team.

» Jak wiadomo, Hulk Hogan wraz z resztą legend i dawnych gwiazd WWE powróci już jutrzejszej nocy podczas RAW Reunion. Ciekawy może być tweet Hulkstera, który mówi o przejęciu federacji:

Hogan zdradził, że natrafiła mu się szalona myśl: „Co jeśli wszystkie powracające supergwiazdy zjednoczą się i powiedzą, że dosyć tego, po czym przejmą całe WWE i będą rządzić na zawsze.”

Oczywiście może to być nic nieznaczący tweet, a z drugiej strony to być zapowiedź czegoś konkretnego. Istnieje też prawdopodobieństwo, że Hogan nawiązuje do nWo, które swego czasu przejęło kontrolę nad WCW.