Uwaga na Spoilery! Znamy kapitana drużyny RAW, Skuteczny powrót na RAW, Kolejna uczestniczka Survivor Series, Cesaro o powrocie Kurta Angle do ringu WWE

» Tegoroczna gala WWE PPV Survivor Series odbędzie się 19 listopada w Houston w Teksasie. Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW poznaliśmy prawdopodobny skład drużyny czerwonej, która na wcześniej wspomnianej gali PPV zmierzy się z drużyną niebieską

Drużyna RAW( Kurt Angle – kapitan, Finn Balor, Roman Reigns, Samoa Joe, Braun Strowman)
Drużyna SmackDown( Shane McMahon – kapitan, Randy Orton, Bobby Rooode, AJ Styles, Shinsuke Nakamura)

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka RAW na portalu internetowym Squared Circle Sirens pojawiła się informacja dotycząca pojedynku z udziałem Bayley i Alici Fox, który w ostatecznym rozrachunku zamienił się w pojedynek z udziałem byłej RAW Women’s Champion oraz powracającej do czerwonego ringu Nia Jax. Warto dodać, że zwyciężczyni tego pojedynku została pierwszym członkiem(po kapitan) drużyny RAW, która na Survivor Series zmierzy się z drużyną SmackDown.

» WWE RAW Superstar Cesaro udzielił wywiadu dla Baltimore Sun, w którym wypowiedział się na temat powrotu Kurta Angle do ringu WWE:

”Jestem bardzo zadowolony z powrotu Kurta do ringu WWE, ponieważ jako dziecko śledziłem poczynania tego zawodnika i byłem jego wielkim fanem. Kurt bardzo ciężko pracuje i gdybym urodził się kilka lat wcześniej to z pewnością miałbym okazję do prowadzenia z nim jakiegoś ciekawego feudu. Kurt miał duży wpływ na mnie oraz decyzję dotyczącą zostania profesjonalnym wrestlerem i cieszę się, że mogłem stanąć z nim w jednym ringu podczas ostatniej gali PPV”.