Uwaga na spoilery! Wydarzenia ze SmackDown i walki na najbliższe tygodnie, Kurt Angle pod wrażeniem segmentu z RAW, Jinder Mahal w NBC, Kolejny występ Brocka Lesnara

» Podczas ostatniego odcinka SmackDown Live, The Usos wygrało z The New Day w związku z czym mogą oni wybrać stypulację do ich kolejnej potyczki, gdzie tym razem stawką będą tytuły mistrzowskie SmackDown Tag Team. Na razie nie wiemy jeszcze jaką stypulację wybiorą bracia Uso oraz kiedy walka ta miałaby się odbyć.

» Za tydzień na SmackDown czeka nas natomiast starcie Natalyi z Carmellą w Non Title Matchu. Do obrony mistrzowskiej dojdzie zaś 12 września, kiedy to Natalya stanie do kolejnej walki z Naomi.

» W przyszłym tygodniu podczas SmackDown czeka nas także walka o pretendenta do tytułu WWE Championship. Shinsuke Nakamura spotka się w jednym ringu z Randym Ortonem:

» Poniżej zaś zapowiedź video pojedynku The Miza z Jeffem Hardym o mistrzostwo Interkontynentalne:

» Generalny Manager RAW – Kurt Angle był od wrażeniem ostatniej konfrontacji słownej Johna Ceny z Romanem Reignsem o czym zresztą sam napisał na Instagramie:

» Mistrz WWE – Jinder Mahal pojawił się ostatnio w programie telewizyjnym „KARK 4 in Arkansas” emitowanym na NBC:

» Kolejny występ Brocka Lesnara w ringu WWE RAW przewidziany jest na 11 września w Anaheim. Tym samym będzie to prawdopodobnie jego ostatnie pojawienie się przed galą No Mercy, choć niewykluczone, że pojawi się również na RAW w dniu 18 września.