Uwaga na Spoilery! Ważne oświadczenie Samiego Zayna na SmackDown, Nowi pretendenci do SmackDown Tag Team Championship, Zapowiedź walki wieczoru TLC, Zapowiedź kolejnej gali Kombat Pro Wrestling

»  Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown byliśmy świadkami zaskakującego oświadczenia jakie padło z ust Samiego Zayna, który podczas niedzielnej gali WWE PPV Hell in a Cell pomógł swojemu przyjacielowi Kevinowi Owensowi w odniesieniu zwycięstwa nad Shanem McMahonem. Na niebieskiej tygodniówce Sami stwierdził, że bycie dobrym mu w niczym nie pomoże, a więcej szczegółów z tego segmentu znajdziecie na naszej stronie głównej w raporcie SmackDown Live:

»  Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live odbył się Fatal 4-Way Match o miano pretendentów do pasów tag teamowych SmackDown Live. Udział w tej walce wieczoru wzięły takie drużyny jak:
Chad Gable & Shelton Benjamin, The Hype Bros(Zack Ryder i Mojo Rawley) The Ascension(Viktor i Konnor) oraz BreeZango(Tyler Breeze i Fandango).

Zwycięzcami wyżej opisanego pojedynku zostali……. Chad Gable oraz Shelton Benjamin i to właśnie oni powalczą o mistrzowskie pasy tag teamowe jednak nie wiadomo czy ich title shot będzie miał miejsce na tygodniówce, czy też gali PPV.

»  Na oficjalnym profilu WWE na Twitterze pojawiła się kolejna zapowiedź walki wieczoru zbliżającej się gali PPV TLC, podczas której The SHIELD zmierzą się z The Bar, The Mizem oraz Braunem Strowmanem:

»  KPW Arena 8: Droga bez powrotu

Zdjęcie użytkownika Kombat Pro Wrestling.
Federacja Kombat Pro Wrestling zaprasza na ósmą galę z cyklu KPW Arena!
Po niesamowitym zwieńczeniu drugiego sezonu działalności Kombat Pro Wrestling, jakim była gala KPW Godzina Zero 2017, wrestlerzy powracają do gdyńskiej hali GOSIR, aby rozpocząć kolejny rozdział w kronice KPW! Najlepsi polscy zawodnicy, wielkie emocje, duża doza szaleństwa – rozrywka na najwyższym poziomie!
Więcej informacji dowiecie się we wpisie KPW na Facebooku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o