Uwaga na Spoilery! Bardzo ważne oświadczenie Rica Flaira, Jerry Lawler o śmierci Bobby’ego Heenana, Roderick Strong pretendentem do pasa WWE NXT

» WWE Hall of Famer Ric Flair udzielił wywiadu dla People Magazine, w którym wypowiedział się na temat swojego problemu z alkoholem:

”Czułem się jakbym wpadł na samolot, złamał plecy, a także został uderzony piorunem. Wszystko co przeszedłem w swoim życiu jest niczym w porównaniu do mojego problemu z alkoholem. Muszę przyznać, że w pracy nigdy nie spożywałem alkoholu. Wszystko co złe działo się po moim powrocie do domu. Alkohol również służył do zniwelowania moich problemów z urazami i nigdy w życiu nie brałem lekarstwa na ból. Chcę to wszystkim ogłosić! Nigdy więcej już nie poczuję alkoholu w ustach. Nie chcę przeżyć tego samego co ostatnio!”.

» Jerry ”The King” Lawler w najnowszym odcinku Dinner With The King wypowiedział się na temat śmierci Bobby’ego Heenana:

”Na świecie jest niewiele osób, które można nazwać prawdziwymi przyjaciółmi jeśli chodzi o naszą branżę jaką jest profesjonalny wrestling. Od zawsze byłem w bliskich relacjach z Bobbym i myślę, że byliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi nie tylko w branży, ale i po za nią. Ten facet stworzył coś niesamowitego i był bardzo dobrym komentatorem. Kiedy on i Gorilla Monsoon pracowali razem to tworzyli coś wyjątkowego. W skrócie byli najlepsi”.

» Generalny Manager WWE NXT William Regal ogłosił, że 4 października Roderick Strong zmierzy się z obecnym mistrzem Drew McIntyre o NXT Championship przez co aktualny pretendent do pasa, a zarazem były Ring of Honor Champion wysłał oświadczenie w kierunku swojego rywala: