Uwaga na spoilery! Walki do WWE Main Event, Niezadowolona publiczność w Manhattan Center, Jeff Hardy śpiewający „Obsolete”, Lita bez zaproszenia na 25-lecie RAW?, Gwiazda dywizji cruiserweight śmieje się z CM Punka

» Poniżej możecie zobaczyć jakie walki zostały nagrane w Barclays Center do najbliższego odcinka WWE Main Event:

  • Goldust vs Curt Hawkins
  • Kalisto & Gran Metalik vs TJP & Jack Gallagher

» Publiczność, która kupiła bilety na 25-lecie RAW w Manhattan Center nie mogła czuć się w pełni zadowolona. Gdy akcja rozgrywała się w Barclays Center, w Manhattanie fani skandowali „bullshit”:

Oprócz tego co widzieliśmy podczas emisji, publiczności w Manhattan Center został zaprezentowany nowy mistrz Interkontynentalny – The Miz. Swoje walki odbyli także cruiserzy.

Jak widać na poniższym zdjęciu nie zaciekawiło to raczej komentatorów:

» Ciekawą niespodzianką dla publiczności zgromadzonej w Manhattan Center było natomiast pojawienie się Jeffa Hardy’ego u boku swojego brata. Były mistrz WWE wykonał refren piosenki „Obsolete”, która przyjęła się swego czasu w TNA:

» Zaskoczeniem było jednak to, że podczas 25-lecia RAW nie wystąpiła Lita. Jak można wywnioskować z jej tweeta, nie została nawet zaproszona:

» A, oto kolejny ciekawy tweet. Tym razem nienawiązujący do 25-lecia RAW, a do kolejnej walki CM Punka w UFC do której najprawdopodobniej wkrótce dojdzie. Gwiazda dywizji cruiserweight – Jack Gallagher postanowił trochę zażartować: