Uwaga na Spoilery! Walki na dzisiejszym RAW, Kto pretendentem do pasa Cruiserweight?, Rich Brennan o możliwym powrocie Brocka Lesnara do UFC, Pierwsza obrona IWGP US Championship

» Portal PWInsider.com informuje o tym, że podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW The Big Show zmierzy się z Big Cassem natomiast Nia Jax z byłą RAW Women’s Champion Bayley.

» Według Dave’a Meltzera z The Wrestling Observer Newsletter podczas najnowszego odcinka WWE 205 Live odbędzie się starcie z udziałem Akiry Tozawy oraz Ariya Daivariego o miano pretendenta do pasa WWE Cruiserweight. Zwycięzca tego starcia na gali SummerSlam zmierzy się z obecnym mistrzem Nevillem o tytuł.

» Były komentator SmackDown Rich Brennan udzielił wywiadu dla portalu internetowego wrestlezone.com, w którym wypowiedział się na temat możliwego powrotu Brocka Lesnara do UFC:

”On co jakiś czas wraca do UFC i WWE, a później zdobywa tytuł co dla mnie jest fenomenalne. Wyobraźcie sobie to, że jego umowa wkrótce wygaśnie, a Brock wciąż będzie w posiadaniu pasa WWE Universal i co się wtedy stanie? Kto wie… Może istnieje jakieś powiązanie między UFC, a WWE co by mnie nie zdziwiło. Nie mogę doczekać się gali SummerSlam, na której Brock będzie musiał zmierzyć się z trójka zawodników. Jednak wracając do zaskakującego rozstrzygnięcia to muszę przyznać, że takie miało miejsce w przypadku CM Punka jakieś 4-5 lat temu”.

» Federacja Ring of Honor za pośrednictwem Twittera poinformowała o tym, że Kenny Omega będzie bronił IWGP US Championship w Stanach Zjednoczonych w niedzielę 15 października podczas eventu odbywającego się w Villa Park, Illinois at the Odeum Expo Center. Na obecną chwilę nie wiadomo kto będzie jego przeciwnikiem: