Uwaga na Spoilery! Walka rewanżowa na RAW, Gwiazdy na zapleczu RAW, Steve Austin o odejściu Neville’a z WWE, Halloweenowe gwiazdy WWE

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w internecie pojawiła się informacja dotycząca obrony pasa mistrzowskiego kobiet RAW z udziałem Alexy Bliss(obecnej mistrzyni) oraz Mickie James. Warto dodać, że zawodniczki walczyły ze sobą na gali TLC.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Royal Farms Arena w Baltimore na backstage’u obecni byli: Bray Wyatt oraz Braun Strowman.

» Stone Cold Steve Austin wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Ring Rust Radio, w którym wypowiedział się na temat odejścia Neville’a z WWE:

”Cóż moja sytuacja była podobna, gdy rozstawałem się z WWE. Pracowałem w federacji jako dupek i nie byłem zadowolony z kilku kwestii dotyczących mojej osoby, więc zdecydowałem się na podjęcie takiej a nie innej decyzji jednak mogę mu coś doradzić. Odejście z WWE jest złym pomysłem i nie wiem co dokładnie skłoniło Cię do takiego posunięcia, ale będzie Ci brakowało rozmów z Vincem McMahonem i Paulem Heymanem. Mimo wszystko szanuję Cię za podjęcie takiej, a nie innej decyzji i życzę wszystkiego najlepszego w karierze. Uważam, że jesteś wybitnym facetem, który potrafi bardzo wiele i mam nadzieję, że pewnego dnia powrócisz do WWE”.

» WWE za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Facebooku opublikowało materiał wideo z udziałem gwiazd WWE, które wcieliły się w role bohaterów z okazji Halloween: