Uwaga na Spoilery! Czy The Shield obronili pasy tag teamowe na RAW?, Skład 5-ON-5 Men’s Elimination Matchu, Nowy serial The Legend Of… With Chris Jericho, WWE KidZania London – otwarcie

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, Sheamus oraz Cesaro pokonali The Shield (Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a) dzięki czemu stali się trzykrotnymi mistrzami tag teamowymi. Na kilku portalach społecznościowych pojawiła się informacja dotycząca inwazji The New Day w szatni RAW, gdzie znajdowali się ówcześni mistrzowie tag teamowi i to właśnie był główny powód utraty pasów przez The Shield. Tak więc na gali Survivor Series, Sheamus i Cesaro zmierzą się z The Usos, natomiast Seth Rollins i Dean Ambrose zostają bez pojedynku.

» Stacja telewizyjna Travel Channel w poniżej zamieszczonym oświadczeniu wypowiedziała się na temat nowego serialu “The Legend Of… With Chris Jericho”, którego gospodarzem będzie sam Chris Jericho:

''Sześciokrotny mistrz WWE, artysta, piosenkarz Chris Jericho zamierza ujawnić swoje największe tajemnice przed całym światem. Premiera programu The Legend of…With Chris Jericho będzie miała miejsce 17 listopada o godzinie 23:00 na stacji telewizyjnej Travel''.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Finn Balor oraz Sasha Banks ogłosili otwarcie w KidZanii w Londynie, czyli pierwszej akademii w historii WWE, która będzie miała na celu zabawianie dzieci/fanów WWE w Wielkiej Brytanii:

» Podczas wczorajszego odcinka czerwonej tygodniówki Kurt Angle ogłosił, że do jego drużyny, która na gali Survivor Series zmierzy się z ekipą SmackDown dołączą: Finn Balor, Samoa Joe oraz Jason Jordan.
Poniżej przedstawiamy aktualne składy obu ekip:

Team RAW (Kurt Angle - kapita, Samoa Joe, Finn Balor, Braun Strowman, Jason Jordan)
Team SmackDown (Shane McMahon - kapitan, Randy Orton, Bobby Roode, Shinsuke Nakamura + piąty członek)