Uwaga na Spoilery! Kto stał za atakami na Enzo Amore?, Zapowiedź gali Kombat Pro Wrestling, Carmella komentuje zamieszanie, Uczestnicy NJPW G1 Climax 27

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że to Big Cass stał za atakami na Enzo Amore, które mogliśmy obserwować kilka tygodni z rzędu na czerwonej tygodniówce. Podczas segmentu Cass wyjawił, że już był zmęczony wysłuchiwaniem Enzo, który bez przerwy coś mówił i nie mógł się zamknąć po czym dodał, że jest stworzony do bycia mistrzem jednak Amore go blokował przez długi czas. Na zakończenie dodał, że był z siebie bardzo dumny po tym jak kilkukrotnie zaatakował swojego dawnego tag team partnera:

» Federacja Kombat Pro Wrestling powraca na OldTown! 22 lipca zawodnicy ponownie wystąpią na gali KPW zorganizowanej podczas siedmiodniowego postapokaliptycznego konwentu OldTown Festival 2017. Będzie to gala zamknięta, jedynie dla uczestników imprezy, jednak gwarantujemy, że będzie się działo i na pewno nagramy dla Was interesujące materiały. A już niebawem bardzo ciekawe informacje dotyczące… nowego pasa mistrzowskiego w federacji 🙂

» Posiadaczka walizki Money in the Bank Carmella za pośrednictwem Twittera postanowiła skomentować sytuacją dotyczącą jej chłopaka Big Cassa, który został ujawniony jako sprawca ataku na Enzo Amore:

» Poniżej przedstawiamy uczestników zbliżającego się turnieju G1 Climax 27, którego gospodarzem jest federacja New Japan Pro Wrestling:

Hiroshi Tanahashi
Togi Makabe
Michael Elgin
Kazuchika Okada
Hirooki Goto
Tomohiro Ishii
Toru Yano
Yoshi-Hashi
Kenny Omega
Bad Luck Fale
Tama Tonga
Tetsuya Naito
Sanada
Evil
Satoshi Kojima
Yuji Nagata
Juice Robinson
Minoru Suzuki
Zack Sabre Jr.
Kota Ibushi