Uwaga na Spoilery! Samoa Joe powrócił na RAW?, Odpowiedź The Miza na słowa Barona Corbina, Spotkanie The Shield w restauracji, Nowa ankieta WWE

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w internecie pojawiła się informacja dotycząca obecności byłego pretendenta do pasa WWE Universal, czyli Samoa Joe, o którym w internecie ostatnio zrobiło się bardzo głośno i coraz częściej ten zawodnik wymieniany jest w roli osoby, która może odebrać tytuł Brockowi Lesnarowi.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

» W zeszłym tygodniu WWE United States Champion Baron Corbin za pośrednictwem Twittera opublikował materiał wideo, w którym wypowiedział się na temat braku obecności mistrza IC The Miza podczas zeszłotygodniowego ataku gwiazd SmackDown na RAW przy czym zaznaczył, że pewnie mistrz został w domu i przebierał się ze swoją małżonką. Na odpowiedź Mike’a nie musieliśmy długo czekać:

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się skrót z najnowszego odcinka WWE Table For 3, którym ukazana jest trójka bohaterów The Shield aktualnie przebywających na kolacji:

» Na stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na to, który z brandów w swoim składzie ma lepszych mistrzów. Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki głosowania:

82 procent RAW: Universal Champion Brock Lesnar, Intercontinental Champion The Miz, Tag Team Champions Dean Ambrose & Seth Rollins, Women’s Champion Alexa Bliss i WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore.

18 procent SmackDown: WWE Champion Jinder Mahal, U.S. Champion Baron Corbin, Tag Team Champions The Usos, Women’s Champion Natalya.