Uwaga na Spoilery! Odpowiedź Brocka Lesnara na wyzwanie Jindera Mahala, Gwiazdor SmackDown w akcji na RAW, Pojedynek ze SmackDown Live, Długo wyczekiwany debiut na RAW

» Na RAW odbył się segment z udziałem Paula Heymana oraz WWE Universal Championa Brocka Lesnara, który zaakceptował wyzwanie rzucone przez WWE Championa Jindera Mahala do walki na gali PPV Survivor Series, która odbędzie się w przyszłym miesiącu:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, Kurt Angle ogłosił, że osobą która zajmie miejsce Romana Reignsa w starciu z The Mizem & Cesaro i Sheamusem będzie AJ Styles. Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem faceów w momencie, kiedy były mistrz U.S wykonał Phenomenal Forearm na Cesaro:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy skrót z tag team matchu, w którym jakiś czas temu Randy Orton i Shinsuke Nakamura zmierzyli się z najlepszymi przyjaciółmi Kevinem Owensem i Samim Zaynem:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w czerwonym ringu zadebiutowała była NXT Women’s Champion Asuka, która po raz kolejny pokonała Emmę po wykonaniu Asuka Lock. Pojedynek ten trwał tylko pięć minut:

No Comment.