Uwaga na Spoilery! Niesamowity streak Golden Truth, William Regal chwali gwiazdy NXT, Ember Moon na temat kontuzji, Pojedynki na RAW

» Portal internetowy Cagematch.com donosi, że R’Truth oraz Goldust są niepokonani w tym roku. Ich aktualny streak wynosi 36 zwycięstw jednak większość nich miała miejsce podczas live eventów WWE. Warto zaznaczyć, że panowie jako tag team pojedynek przegrali 26 grudnia 2016 roku na RAW z Lukiem Gallowsem i Karlem Andersonem.

» WWE Hall of Famer William Regal udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat nawiązania kontaktu z Otisem Dozovicem oraz Aleisterem Blackiem:

”WWE Hall of Famer Jerry Brisco jest znawcą amatorskiego wrestlingu. On zainteresował się osobą Otisa, z którym po pewnym czasie spotkaliśmy się i przeprowadziliśmy krótką rozmowę. Następnie przybył do Performance Center i rozpoczął trening przygotowawczy. Otis jest niesamowicie utalentowanym lekkoatletą, a także posiada charyzmę, która jest potrzebna do bycia gwiazdą”.

”Przez wiele lat miałem okazję obserwować Aleistera Blacka na scenie niezależnej. Widziałem człowieka z pasją i pragnieniem bycia najlepszym. Przez wiele lat ten wrestler z Europy udoskonalał swoje imię w Ameryce i cieszę się, że zdecydował się na dołączenie do WWE, ponieważ jest on byłym kickboxerem, a w federacji trzeba być gotowym na wojnę z każdym”.

» W poniższym materiale wideo rozczarowana Ember Moon wypowiedziała się na temat kontuzji, przez którą nie będzie w stanie wystąpić 20 maja na gali WWE NXT TakeOver: Chicago, na której miała zmierzyć się z Asuką o NXT Women’s Championship:

W związku z tym sporo mówi się o Triple Threat Matchu z udziałem: Asuki, Ruby Riot oraz Nikki Cross.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Londynie:

-The Miz vs. Finn Balor

-Raw Women’s Champion Alexa Bliss vs. Mickie James w non-title match

-Kalisto vs. Braun Strowman

-Tag Team Turmoil to crown new #1 contenders: Sheamus & Cesaro vs. Goldust & R-Truth vs. Luke Gallows & Karl Anderson vs. Enzo Amore & Big Cass vs. Heath Slater & Rhyno

-Seth Rollins vs. Samoa Joe

-Sasha Banks vs. Alicia Fox

-TJP vs. Jack Gallagher

-WWE Intercontinental Champion Dean Ambrose vs. Bray Wyatt in a non-title match

Pełne wyniki z tego wydarzenie znajdziecie na naszej stronie internetowej.