Uwaga Spoilery! Michael Fynne na temat przyszłorocznego live eventu w Danii, Kevin Kelly o debiucie Cody’ego Rhodesa w Ring of Honor, Spoiler dotyczący TNA Knockouts Champion, Will Ospreay na temat zwycięstwa w turnieju Best of The Super Juniors 2016, Veda Scott rozstała się z Ring of Honor

» Jeden z redaktorów naszej strony Mateusz Polak przeprowadził wywiad z Michaelem Fynne, który wypowiedział się na temat przyjazdu WWE do Danii w przyszłym roku:

Mateusz: W przyszłym roku do Danii przyjedzie WWE. Co o tym sądzisz? Next year will come WWE to Denmark. What do you think?

Michael Fynne: WWE przyjedzie do Danii: Myślę, że będzie to duże wyróżnienie. Profesjonalny wrestling w Skandynawii wciąż jest słabo rozwinięty, wieć zaskoczyła mnie ta informacja. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatni raz, kiedy WWE przyjedzie do Danii”.

”WWE coming to Denmark:
I think it’s pretty big. Pro Wrestling is still pretty underground in Scandinavia, so it surprised me big time when I heard about the news. Hopefully, it won’t be the last time that the WWE visits Denmark”.

Mateusz: Myślisz, że masz szansę na występ podczas live eventu? You think you have a chance to occur during the live event?

Michael Fynne: Nie jestem jeszcze pewien. Zastanawiamy się nad tym czy zamawiać bilet, ale na 100% nie mogę obiecać, że się zjawię. Jeśli chodzi o mój występ podczas live eventu, to jest to bardzo odległa sprawa raczej bez szczęśliwego zakończenia. Nie jestem w żadnym kontakcie z WWE i nie sądzę, że jestem na ich radarze. Kto wie, tak czy inaczej chciałbym pojawić się na tym pokazie”.

”I’m not quite sure yet. I’m considering ordering a ticket to go see the show, but I’m not 100% sure if I’m going yet. As far as wrestling on the show goes, I think there’s a VERY slim to no chance of that happening. I’m not under any contract with the WWE and also don’t think that I’m on their radar. But who knows. Either way, I’d love to be at the show”.

Mateusz: Jak wygląda teraz twoja kariera? How is your career now?

Michael Fynne: Moja kariera idzie cały czas do przodu. Porzuciłem zapasy w DPW w marcu 2015 roku, ale to bardzo długa historia. Nie chcę wchodzić w jakiekolwiek szczegóły, bo nie chce robić nikomu problemów. Jeśli chodzi o moją dalszą karierę, to głównie skupiam się na występach dla BODYSLAM! Pro Wrestling, czyli dla najnowszego i najgorętszego produktu w Danii. Bodyslam! ma największy potecjał jeśli chodzi, a ich pierwszy event odbył się 22 sierpnia 2015 roku w Aarhus. Wszystko jest dobrze zrobione i idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy w trakcie nagrywania filmu dokumentalnego o BODYSLAM!:
http://www.bodyslam.dk
https://m.facebook.com/bodyslamprowres/
https://www.instagram.com/bodyslammers/

Dokument zostanie wypuszczony w przyszłym roku, lecz jednak będzie on wyłącznie w języku duńskim”.

”My career is going well. I quit wrestling for DPW in March 2015, to make a long story short. I’m not gonna go into any detail because I don’t want to give them any more attention and promotion than I am right now, but I’m done with them and I won’t be coming back. As far as my wrestling career is concerned now, I’m putting the most of my time and energy on BODYSLAM! Pro Wrestling, which is Denmark’s newest and hottest promotion. The promotion had it’s first show on August 22nd, 2015 in Aarhus, Denmark. BODYSLAM! has the potential to take Pro Wrestling in Denmark out of the underground and into the mainstream, if everything is done right and goes as planned. We are currently filming a documentary about BODYSLAM!, myself and Danish Pro Wrestling legend, Tank, who is also one of the wrestlers who trained me.

http://www.bodyslam.dk
https://m.facebook.com/bodyslamprowres/
https://www.instagram.com/bodyslammers/

The documentary will be out sometime next year. It will be in Danish, however”.

» Komentator Ring of Honor Kevin Kelly udzielił wywiadu dla PressBoxOnline.com, w którym wypowiedział się na temat debiutu Cody’ego Rhodesa w ROH podczas Final Battle:

”Myślę, że Cody Rhodes zostanie bardzo dobrze przywitany. Nie ma innej opcji, aby fani go dobrze nie przyjęli, ponieważ zaangażowanie oraz serce jakie wkłada w to co robi jest czymś niesamowitym. Myślę, że wielu z fanów Ring of Honor będzie chciało go zobaczyć. On ma wielkie nazwisko/wyrobioną markę i będzie się zmagał z byłym mistrzem świata, który jest jednym z najlepszych wrestlerów na scenie niezależnej. Jay Lethal nie musi nic udowadniać w tym starciu, ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat osiągnął wszystko co było możliwe do zdobycia”.

» Podczas wczorajszego odcinka TNA Impact Wrestling Rosemary pokonała Jade w Six Sides Of Steel i została nową mistrzynią Knockouts. Warto dodać, że po rozstaniu się z tytułem przez Gail Kim z powodu kontuzji Rosemary została pierwszą mistrzynią Knockouts:

» Will Ospreay udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat zwycięstwa w turnieju Best Of The Super Juniors 2016:

”Był to jeden z najbardziej surrealistycznych momentów na świecie. Spójrz kto również wystąpił w tym turnieju. To dziwne prawda? Stary teraz nawet do mnie to nie dociera. Najbardziej szalona rzecz. Moi wszyscy bohaterowie byli zwycięzcami turnieju Best of Super Juniors: Ibushi, Prince Devitt, Kushida oraz Ricochet. Jestem najmłodszym zwycięzcą tego turnieju. Spełniło się jedno z moich marzeń”.

» Veda Scott za pośrednictwem twittera poinformowała, że poprosiła federację Ring of Honor o zwolnienie i tak się stało. Następnie federacja Beyond Wrestling ogłosiła, że 11 grudnia podczas iPPV pojawi się Veda Scott:

”Poprosiłam i została zwolniona z ROH. Jestem wdzięczna za kilka dobrych lat. I co dalej? ¯\_(ツ)_/¯”.

”Otwarta na wszystkie możliwości – live eventy/broadcast/ippv/etc – tu i za granicą. Znajdziecie mnie pod vedavidivici@gmail.com w celu uzyskania informacji”.

”Jednak największa i najważniejsza rzecz odbywa się dziś: Gdzie chcecie mnie zobaczyć?”.