Uwaga na Spoilery! Kurt Angle odnośnie ogłoszenia Paula Heymana, Ricochet opowiada o swoim sukcesie, Sami Callihan na gali MLW One-Shot, Justin Jones obecny na RAW

» Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle wypowiedział się na temat segmentu otwierającego wczorajszy odcinek czerwonej tygodniówki, w którym Paul Heyman ogłosił, że jeśli jego klient Brock Lesnar nie obroni tytułu WWE Universal na gali SummerSlam to opuszczą federację. Kurt także wypowiedział się na temat powrotu do swojego rodzinnego miasta oraz dodał, że nie przejmuje się słowami Heymana, ponieważ ma on wiele spraw do załatwienia, aby karta tegorocznego SummerSlam prezentowała się bardzo dobrze:

» Lucha Underground Star Ricochet udzielił wywiadu dla Orlando Sentinel w celu promowania październikowego eventu MLW One-Show, w której weźmie udział. Poniżej przedstawiamy najciekawsze wypowiedzi:

Co czujesz przed powrotem do domu w Orlando?

”Praca przed własną publicznością jest czymś niesamowitym. Niestety w branży w jakiej pracuję podróżowanie jest najtrudniejszym aspektem jednak dla mnie wrestling jest zabawą, a nie pracą zarobkową. Płacę z własnej ręki za kazdą podróż, a ostatnią rzeczą, którą każdy robi po pojedynku to wsiada do samochodu lub samolotu i udaje się do następnego miasta na kolejne show”.

Opowiedz nam o swoim sukcesie odniesionym w wrestlingu:

”Kiedy zaczynałem swoją przygodę z wrestlingiem to byłem małym i chudym dzieciakiem. Nigdy nie myślałem, że zostanę profesjonalnym wrestlerem. W lipcu tego roku na jednym z pokazów walczyłem z moim bohaterem Reyem Mysterio. Podczas tego eventu obecny także był John Henningan czyli John Morrison oraz basista z mojego ulubionego zespołu muzycznego Killswitch Engage. Najpierw myślałem, że to sen, jednak po chwili przerodził się on w rzeczywistość”.

» Federacja MLW opublikowała krótki materiał wideo promujący pojawienie się Samiego Callihana na evencie One-Shot, który odbędzie się w październiku w Orlando:

» WWE na Twitterz opublikowało specjalne nagranie z udziałem Justina Jonesa, który był gościem specjalnym podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW w Pittsburghu. Warto dodać, że JJ jest uczestnikiem Specjalnych Igrzysk Olimpijskich: