Uwaga Spoilery! Jak zakończyła się walka o RAW Women’s Title?, Brock Lesnar kontuzjowany?, Drew Gulak i Tony Nese pewni siebie, Daniel Bryan chce Samiego Zayna na SD Live, Wpis Charlotte Flair po RAW

» Nową mistrzynią RAW Women’s została Sasha Banks, która w walce wieczoru podczas wczorajszego Monday Night RAW pokonała Charlotte Flair. Warto dodać, że był to ich drugi pojedynek jednej nocy. Pierwsze starcie zakończyło się podwójnym wyliczeniem przez sędziego w związku z czym GM RAW Mick Foley rozkazał sędziemu wznowić pojedynek na zasadzie No DQ, No Count Out, Falls Count Anywhere. Sasha po raz trzeci została mistrzynią RAW Women’s. Warto dodać, że po pojedynku na arenie zjawił się Ric Flair, który pogratulował nowej mistrzyni:

» Podczas Monday Night RAW Michael Cole przeprowadził krótki wywiad z Paulem Heymanem, który wyjawił, że jego podopieczny Brock Lesnar doznał pęknięcia żebra po pierwszym spearze od Billa Goldberga i miał problemy z oddychanie. To był główny powód zwycięstwa Goldberga na Survivor Series. Oczywiście ta kontuzja jest częścią story.

» W poniższym nagraniu wideo Tony Nese i Drew Gulak opowiadają o tym, że są gotowi do przejęcia dywizji Cruiserweight, a nowy program 205 live będzie wyłącznie poświęcony im:

» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan za pośrednictwem Twittera wyjawił, że chętnie widziałby Samiego Zayna na niebieskiej tygodniówce:

» Była mistrzyni RAW Women’s Charlotte Flair za pośrednictwem twittera wypowiedziała się na temat utraty tytułu na rzecz Sashy Banks: