Uwaga na Spoilery! Dean Ambrose obronił pas IC?, Alexa Bliss obroniła pas Women’s?, Mixed Tag Team match na ER, Promo Money in the Bank

» Pojedynkiem otwierającym wczorajszą galę WWE Extreme Rules było starcie o Intercontinental Championship, w którym The Miz pokonał Deana Ambrose’a dzięki czemu został nowym mistrzem. Podczas pojedynku Maryse oraz The Miz próbowali wyprowadzić z równowagi swojego przeciwnika, który gdyby przegrał przez dyskwalifikację to i tak by utracił swój cenny pas. Warto dodać, że The Miz po raz siódmy w swojej karierze jest posiadaczem pasa Interkontynentalnego co stawia go na drugim miejsce tuż za Chrisem Jericho pod względem ilości posiadania tego tytułu.

» Także podczas wczorajszej gali odbyło się starcie o RAW Women’s Championship z udziałem obecnej mistrzyni Alexy Bliss oraz Bayley, która chciała się zrewanżować i odebrać to co według niej zostało skradzione. Jak się okazało starcie w stypulacji kendo stick były motorem napędowym do kolejnego zwycięstwa i skutecznej obrony pasa przez Bliss.

» Podczas gali Extreme Rules odbył się mixed tag team match z udziałem Sashy Banks, Richa Swanna oraz Alicji Fox i Noam Dara. Oczywiście wynik tego starcia nie mógł być inny jak zwycięstwo byłej mistrzyni kobiet RAW Sashy Banks oraz świetnie rokującego Cruiserweighta Richa Swanna.

» Poniżej przedstawiamy materiał promujący galę WWE Money in the Bank z udziałem gwiazd niebieskiego brandu. PPV odbędzie się 18 czerwca w St. Louis: