Uwaga na Spoilery! Bray Wyatt vs Brock Lesnar na RAW, Debiut na SmackDown, TT Match na MITB, Feud Johna Ceny z Romanem Reignsem, Bobby Lashley o ulubionym rywalu

» Zdaniem lokalnych mediów w Los Angeles podczas Monday Night RAW 26 czerwca pojawi się WWE Universal Champion Brock Lesnar, który będzie bronił swojego pasa w starciu przeciwko Wyattowi. Ten pojedynek najprawdopodobniej będzie dark matchem po zejściu czerwonej tygodniówki z anteny.

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live zadebiutowali byli RAW Tag Team Champions The New Day, którzy byli nieobecni w tv przez pewien czas z powodu kontuzji kostki Kofiego Kingstona. Podczas niebieskiej tygodniówki dowiedzieliśmy się, że na gali Money in the Bank 18 czerwca The New Day zmierzą się z The Usos o Smackdown Tag Team Titles.

» W najnowszym odcinku Table for 3, Michael Hayes, Eric Bischoff oraz Jim Cornette wypowiedzieli się na temat reakcji tłumu na pojawienie się Romana Reignsa oraz o wychowaniu Johna Ceny. Michael także zauważył, że obecnie Reigns otrzymuje podobną reakcję co Cena, a także dodał, iż wiele osób w federacji chce obejrzeć starcie z udziałem tych dwóch wrestlerów:

» Impact Wrestling World Champion Bobby Lashley udzielił wywiadu dla Sportskeeda, w którym wypowiedział się na temat ulubionych wykonawców:

”Muszę powiedzieć, że jednym z moich ulubionych rywali jest Eddie Edwards. Kurt Angle również, ale to z Bobbym Roodem tworzyliśmy najlepsze widowiska na świecie. Kiedy rozglądam się po szatni Impact Wrestling to widzę wielu świetnych facetów, z którymi miałem okazję przebywać w jednym ringu. Cieszę się z przybycia Moose’a oraz Chrisa Adonisa, ponieważ jest to dwójka ogromnych facetów”.