Uwaga na Spoilery! Baron Corbin pretendentem do pasa WWE US, Debiut byłego ROH Superstar w NXT, Ceremonia GFW Hall of Fame, Powrót Tag teamu do NXT

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że w przyszłym tygodniu na SmackDown Live odbędzie się starcie o WWE United States Championship, w którym obecny mistrz AJ Styles zmierzy się z Baronem Corbinem.

» Były zawodnik Ring of Honor Lio Rush w dniu wczorajszym zadebiutował w federacji World Wrestling Entertainment, a jego pierwszym przeciwnikiem w NXT był The Velveteen Dream. Pojedynek z udziałem tej dwójki zostanie wyemitowany w październiku.

» Federacja Global Force Wrestling planuje zorganizować ceremonię Hall of Fame 4 listopada, czyli dzień przed najważniejszym wydarzeniem jakim jest Bound For Glory. Na obecną chwilę w Hall of Fame znajdują się takie sławy jak: Gail Kim, Earl Hebner, Team 3D, Jeff Jarrett, Sting oraz Kurt Angle. Ceremonia ta prawdopodobnie zostanie wyemitowana na żywo na GFW Network.

» Podczas nagrywania najnowszych tapingów WWE NXT powrócił tag team TM61, który z powodu kontuzji Shane’a Thorne’a był nieobecny w tv od stycznia tego roku. Co prawda zawodnicy wystąpili w dark matchu, a ich przeciwnikami byli Wesley Blake i Steve Cutler.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o