Uwaga na Spoilery! Aktualny stan zdrowia Shane’a McMahona, Ruby Riot o debiucie na scenie niezależnej, Szlachetny gest Rocky’ego Romero, Harmonogram wydarzeń WWN podczas WMki

» Na oficjalnym kanale federacji World Wrestling Entertainment na YouTubie pojawił się materiał wideo, w którym Dasha Fuentes wyjawiła, że komisarz SmackDown Live Shane McMahon wyszedł ze szpitala i aktualnie przebywa w swoim domu rodzinnym, gdzie dochodzi do pełnej sprawności. Jak się okazało Shane nie doznał żadnego poważniejszego urazu w starciu z Kevinem Owensem (w/Sami Zayn) na gali Hell in a Cell:

» WWE NXT Women Ruby Riot udzieliła wywiadu dla Miami Herald, w którym wypowiedziała się na temat rozpoczęcia przygody z wrestlingiem:

”Jestem trochę inną zawodniczką niż większość moich rówieśniczek, ponieważ na scenie niezależnej zadebiutowałam mając niespełna 15 lat. Mój młodszy przyjaciel i jego cała rodzina uwielbiali oglądać pojedynki z moim udziałem. Światła i kostium było czymś niespotykanym, czymś czego jeszcze nigdy dotąd nie doświadczyłam. W wieku 19 lat zdecydowałam, że zostanę profesjonalną wrestlerką i w tym momencie rozpoczął się mój prawdziwy trening”.

» Były IWGP Jr. Heavyweight Champion oraz 8-krotny IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Champion Rocky Romero poinformował o sprzedaży swojego stroju jaki nosił podczas walki finałowej między Roppongi Vice, a Young Bucks o IWGP Jr. Tag Team Title na NJPW G1 Special przy czym zaznaczył, że pieniądze jakie za niego otrzyma przekaże fundacji UNIDOS Por Puerto Rico Disaster Relief.

» WWN wydało oświadczenie w sprawie aktualnego harmonogramu wydarzeń jakie będą miały miejsce w przyszłym roku podczas weekendu z WrestleManią:

Czwartek 5 kwietnia:
EVOLVE o godzinie 20.00
TBD o godzinie 23:55

Piątek 6 kwietnia:
Progress o 12:00
EVOLVE o 16.00
WWN Supershow o 20.00
GCW Presents Joey Janela Spring Break II o 11:55

Sobota 7 kwietnia:
Progress o 12.00
TBD o 16.00
TBD o 20.00
TBD o 11.55

Więcej informacji z pewnością pojawi się w najbliższym czasie.