Uwaga na Spoilery! Aktualizacja stanu zdrowia Rica Flaira, Promo Enzo Amore na RAW, Finn Balor niezadowolony po RAW, Emma przerwała złą passę

» Narzeczona WWE Hall of Famera Rica Flaira za pośrednictwem Facebooka opublikowała aktualizację dotyczącą obecnego stanu zdrowia jej ukochanego, który w zeszłym tygodniu został poddany bardzo ciężkiej operacji:

”Chciałam zrobić aktualizację odnośnie postępów jakie zrobił Ric, ponieważ tak wiele osób modliło się za jego zdrowie. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wkrótce rozpoczniemy terapię fizyczną dzięki, której będzie silniejszy niż kiedykolwiek, a także wycofa się z najbliższych eventów, w których miał wystąpić. Mogę szczerze powiedzieć, że byłam świadkiem cudu”.

» Nowy członek dywizji WWE Cruiserweight Enzo Amore na Monday Night RAW wygłosił krótkie promo mówiące o byciu częścią 205 Live, a także o obecnym mistrzu WWE Cruiserweight Neville’u o czym możecie posłuchać w poniżej zamieszczonym filmiku:

» Po zejściu z anteny WWE Monday Night RAW pierwszy WWE Universal Champion Finn Balor wypowiedział się na temat powrotu Braya Wyatta na czerwoną tygodniówkę, a także o 15-osobowym battle royal matchu, który mógł odsłonić przed nim szansę na zdobycie pasa IC:

» Darren Bongiovanni to człowiek zajmujący się prowadzeniem statystyk dotyczących wrestlingu. Ten oto pan wyjawił, że podczas wczorajszego RAW, Emma odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w singles matchu od 2 maja 2016 roku, kiedy to jej wyższość musiała uznać Becky Lynch: