Uwaga na Spoilery! AJ Styles o byciu najlepszym wrestlerem na świecie, Al Snow odnośnie powrotu The Shield do TV, Kolejna uczestniczka NXT Women’s Title Matchu

» WWE SmackDown Superstar AJ Styles udzielił wywiadu dla The Independent, w którym wypowiedział się na temat fanów, którzy uważają, że jest najlepszym wrestlerem na świecie:

”Niestety nie wiem, czy mogę nazywać siebie najlepszym profesjonalnym wrestlerem na świecie. Uwielbiam ciężko pracować i za każdym razem, gdy pojawiam się w ringu WWE to daję z siebie 100 procent co na pewno jest widoczne. Jestem dumny z tego co robię, ale kto jest najlepszy? Myślę, że jest to temat, nad którym można posiedzieć przez bardzo długi czas. Jest wielu świetnych wykonawców i nigdy nie wiadomo z kim przyjdzie Ci się zmierzyć. Według mnie ja nie zaliczam się do tego grona”.

» AL Snow w najnowszym odcinku Insider Al’s Head wypowiedział się na temat powrotu The Shield do TV:

”Powrót The Shield jest czymś interesującym, ponieważ musi być jakiś powód takiego postępowania ze strony WWE. Powrót Shieldów z pewnością w dużym stopniu pomoże Romanowi Reignsowi w wypromowaniu swojej osoby i musi zrobić wszystko, aby zyskać poparcie ze strony młodszych fanów, którzy na niego buczą. A drugim powodem może być długi title run z udziałem Setha Rollinsa oraz Deana Ambrose’a. Ciężko stwierdzić co było powodem do tak szybkiego reunionu jednak z pewnością wkrótce otrzymamy odpowiedź na to pytanie”.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT dowiedzieliśmy się, że kolejną uczestniczką starcia o NXT Women’s Championship na gali TakeOver: War Games w Houston będzie Peyton Royce, która w pojedynku kwalifikującym pokonała Nikki Cross oraz Liv Morgan:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o