Uwaga na Spoiler! Zmiana mistrzów na Monday Night RAW

Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w walce wieczoru otrzymaliśmy RAW Tag Team Championship Match, w którym ówcześni mistrzowie, czyli The Bar(Sheamus i Cesaro) musieli uznać wyższość Setha Rollinsa oraz Jasona Jordana co z pewnością wkrótce spotka się ze sporo krytyką ze względu na brak logiki w tym posunięciu chyba, że nowi mistrzowie będą na dłużej ze sobą współpracować aż do momentu powrotu Deana Ambrose’a po kontuzji. Poniżej zamieszczamy kilka materiałów wideo z tego pojedynku:

Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze mistrzostwo zdobyte przez Jasona Jordana w głównym rosterze WWE na Monday Night RAW.

Co sądzicie o tym posunięciu ze strony WWE?

Łukasz Dobrowolski 2017-12-26 11:03:00
| |

Ciekawe posunięcie ze strony kreatywnych ale myślę że to jest podbudowa do wielkiego storylinu między Rollinsem a Ambrosem. Wszystko wskazuje na to że Dean przejdzie heel turn po powrocie do ringu i zaatakuje partnera tag teamowego. Bedzie obwiniał Setha za to że Jasona Jordana wziął w jego miejsce nie jego. A zwieńczeniem tego będzie myślę Summerslam 2018, gdyż jak wiemy Ambrose jest kontuzjowany i może potrwać rehabilitacja nawet do 9 miesięcy.