Uwaga na Spoilery! Znamy przeciwników NXT Tag Team Championów, Wielki debiut Keitha Lee w NXT, Segment z The War Raiders oraz Moustache Mountain

» Oficjalnie na sierpniowym evencie WWE NXT TakeOver w Brooklynie odbędzie się starcie z udziałem członków Moustache Mountain oraz WWE NXT Tag Team Champions The Undisputed Ery. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Kylem O’Reillym oraz Roderickiem Strongiem. Ten drugi wrestler stwierdził, że jego umysł jest zaplątany myślą o walce z Tylerem Batem oraz Trentem Sevenem, ponieważ oni chcą ponownie im stawić czoła. Na zakończenie panowie stwierdzili, że to, co wcześniej z nimi się stało jest niczym w porównaniu do tego, co zgotują im w Brooklynie.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT w ringu zadebiutuje Keith Lee. Wielki człowiek zmierzy się z Marcelem Barthelem. Warto dodać, że niesamowicie utytułowany wrestler w przeszłości występował w takich federacjach jak: World Wrestling Network, Evolve Wrestling, Pro Wrestling Guerrilla, a także Progress Wrestling. Do dnia dzisiejszego jest on posiadaczem VIP Tag Team Championship(razem z Shanem Taylorem jako The Preety Boy Killers).

» W tym tygodniu doszło do konfrontacji z udziałem Moustache Mountain oraz The War Raiders. Panowie dali jasno do zrozumienia, że zamierzają zniszczyć każdego, kto stanie im na drodze, a następnie zdobędą tytuły mistrzowskie na TakeOver. Poniżej przedstawione zostało zdjęcie z tego segmentu: